Укрзалізниця побудувала в цьому році тисячу вантажних вагонів

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Станом на початок травня парк вантажних вагонів Укрзалізниці збільшився на 1450 піввагонів, з яких тисячу побудовано на власних вагонобудівних заводах ПАТ «Укрзалізниця» та 450 одиниць закуплено в інших виробників.

Серед власних заводів Укрзалізниці найбільше піввагонів збудував «Панютинський ВРЗ» — 520 од., «Дарницький ВРЗ» виготовив 320 од., «Стрийський ВРЗ» – 160 од. Крім того, у цьому році Укрзалізниця придбала 450 піввагонів, із яких 250 одиниць — виробництва Крюківського та 200 одиниць — Попаснянського заводів. Загалом в Україні у 2018 р. вже побудовано 3327 вантажних вагонів. 

«Укрзалізниця взяла достатньо високий темп оновлення парку вантажних вагонів. Це стало можливим завдяки злагодженій роботі всіх філій Укрзалізниці та компаній, які постачають нам комплектуючи для будівництва вагонів», — прокоментував у Facebook в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Укрзалізниця вдячна своїм партнерам: ПАТ «Азовелектросталь», ТОВ «УПЕК ТРЕЙДІНГ», ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод», ТОВ «Інтерпайп» та іншим компаніям.

За словами Євгена Кравцова, Укрзалізниця в повному сенсі стає локомотивом економіки України, адже забезпечує розвиток багатьох суміжних галузей економіки. За попередніми підрахунками, завдяки реалізації програми капітальних інвестицій у цьому році в країні додатково створено понад 1200 робочих місць.

Загалом 2018 р. на власних потужностях Укрзалізниці планується виготовити 3600 піввагонів та придбати 3450 піввагонів, з яких 3 тисячі — за залучені кошти. Також планується оновити 100 фітингових платформ.

Нагадаємо, у 2017 році на власних виробничих потужностях Укрзалізниці побудовано 2604 піввагони («Дарницький ВРЗ» — 852 од., «Панютинський ВРЗ» — 1347 од., «Стрийський ВРЗ» — 405 од.), 50 піввагонів закуплено філією «Дарницький ВРЗ» через систему тендерних процедур у ТДВ «Попаснянський ВРЗ»; 65 фітингових платформ придбано філією «Центр транспортного сервісу «Ліски» в ПАТ «Дніпровагонмаш» та 2 обкотишовози збудувала філія «Панютинський ВРЗ».  


Поширити y соціальній мережі