Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! Бонуси від вступу до Європейської Бізнес Асоціації

Директор з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця»

Членство ПАТ «Укрзалізниця» в Європейській Бізнес Асоціації дає можливість товариству вести діалог з широким колом компаній з майже 60 країн світу, які працюють в Україні. Це наші потенційні клієнти, інвестори, експерти, які мають практичний досвід роботи на європейських ринках транспортних послуг загалом, й ринку залізничних перевезень, зокрема. ЄБА тісно співпрацює з органами державної влади. У своїй повсякденній лобістській роботі асоціація зосереджується на просуванні та впровадженні найкращих європейських цінностей та практик. Тобто це наш союзник на шляху до осучаснення підходів щодо тарифоутворення на залізничну послугу та побудови нормативно-правової бази, необхідної для розвитку ринку залізничних перевезень в Україні.

Діючий в рамках ЄБА Логістичний комітет одним зі своїх завдань бачить підтримку розвитку інфраструктури в країні. Учасники цього комітету – наші клієнти, які знають про вузькі місця залізничної інфраструктури й мають можливість інвестувати в її  розбудову. Спільними зусиллями ми зможемо реалізувати саме ті проект, які дадуть максимально високий результат як для бізнесу, так і державного товариства. До прикладу, компанії-члени ЄБА, що надають експедиторські і логістичні послуги, а також ті, що мають значну частку операційної діяльності в цьому секторі вже інвестували в побудову 15 перевантажувальних терміналів в Україні. Їх інвестиційні плани на найближчу перспективу озвучені на рівні 260 млн. дол. США.

Додатковим ефектом від участі в Асоціації буде пришвидшення сприйняття Укрзалізниці,  як ринкового гравця,  іншими передовими учасниками ринку та побудова партнерських відносин на принципах бізнесу та здорової конкуренції. Це підготує компанію до лібералізації ринку і дасть їй можливість почувати себе рівною серед рівних.