02 лютого 2018, 14:43
Намагаємося не збавляти темпів будівництва вагонів

Намагаємося не збавляти темпів будівництва вагонів

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Олег Мотін, директор Департаменту вагонного господарства

Афілійовані підприємства ПАТ «Укрзалізниця» — Панютинський, Дарницький та Стрийський вагоноремонтні заводи — за січень поточного року збудували 250 піввагонів. Це майже в 5 разів більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Тоді було випущено 54 одиниці. Проте такий позитивний, як для першого місяця року, результат — не привід спочивати на лаврах. Треба нарощувати темпи, аби виконати річний план в цілому. А це небагато-немало – 3 тис. 600 піввагонів.

Одне із головних питань, що стоять перед нами, традиційне – дефіцит комплектуючих за рядом позицій. Тому ми максимально, а це на 20%, пролонгуємо договори постачання та очікуємо затвердження річного фінансового плану.

Разом із цим не забуваємо про капітальні ремонти. Щоб виконати їх, ми розвантажили працюючі на будівництво нового рухомого складу заводи, перевели більшу частину ремонтних робіт в депо. У нас є потужні лінійні підприємства, здатні виконати поставлені перед ними завдання: з початку року вони вже оновили 97 вагонів. Загалом же важкими ремонтами охоплено 192 вагони, в тому числі, 23 одиниці такого затребуваного нині рухомого складу, як зерновози.

Magistral logo

Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?