19 квітня 2018, 10:54
У світі трильйон вільних інвестиційних коштів, але для їх залучення в Україну потрібен закон «Про концесії» та якісні бізнес-проекти!

У світі трильйон вільних інвестиційних коштів, але для їх залучення в Україну потрібен закон «Про концесії» та якісні бізнес-проекти!

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!
Марія Барабаш

Співзасновник Спілки українських підприємців Марія Барабаш

В Україні в основному працює один крупний інвестор світу — Європейський банк реконструкції та розвитку. Але таких партнерів потрібно більше. Наша компанія спілкувалася з багатьма інвесторами в Азії, Америці, Європі. Варто сказати, що український транспортний ринок їх дуже цікавить. Але для цього потрібно проведення реформ. Ми вдячні Міністерству інфраструктури України за те, що зроблено, але потрібно швидше реформуватися.

Практика свідчить, що виграють не сильні, а швидкі. Інвестор потребує конкретики, хоче бачити на столі якісно оформлені бізнес-проекти. Знаю, що вже підготовлено три інвестиційні кейси, а до кінця року буде ще 10. Але для реалізації цих проектів потрібен закон «Про концесії», який Парламент на початку квітня прийняв у першому читанні. Механізм державно-приватного партнерства має запрацювати. Тоді Україна матиме змогу реалізувати свій другий в Європі індекс з логістичного потенціалу й перетворитися на потужний хаб між Азією, Європою та Америкою. Ці величезні можливості реально втілити лише у форматі бізнес-проектів, які буде покладено на стіл інвесторів.

Наші партнери, зокрема міжнародне інформаційне агентство «Блумберг», порахували, що сьогодні є понад $ 1 трлн вільних коштів, які шукають свої проекти. Грошей багато, але для їх залучення в Україну мають з’явитися правильні проекти, що зацікавлять інвесторів у потрібний час. Я вірю, що Україна є тим правильним місцем, у правильний час і з правильними людьми, з якими можна працювати та інвестувати в країну.

Місія нашої компанії — промоція інтересів України закордоном. Також ми задумали проведення щороку Українського інфраструктурного форум для привернення уваги до нашої держави з боку іноземних та вітчизняних інвесторів, а також міжнародних партнерів. До слова, форум кожного разу збирає все більше учасників.

Magistral logo

Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?