Новини

У Гайвоpоні відновлюють пам’ятник вузькоколійному паpовозу

У місті Гайвоpон, що на Кіpовогpадщині pозпочали відновлювати пам’ятник бельгійському паpовозу МТ-202. Пpо це повідомляє Точка доступу з посиланням на Гайвоpонську міську pаду.

На Південній залізниці впроваджено у виробництво понад 140 рацпропозицій

У третю суботу вересня в Україні відзначається День винахідника та раціоналізатора. З цієї нагоди в регіональній філії «Південна залізниця» підбили підсумки раціоналізаторської діяльності за останні півтора роки.

Львівська залізниця інформує про зміни в графіку руху приміських поїздів

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію в окремих районах Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей, зазнав змін розклад руху.

Укрзалізниця на 70% готова до роботи в зимових умовах

За даними на першу декаду вересня, АТ «Укрзалізниця» до роботи в осінньо-зимовий період готова більш ніж на 70%. На ці цілі спрямовано понад 900 млн. грн. від запланованих 3,6 млрд. грн.

Молодь Львівської залізниці долучилась до Всесвітнього дня прибирання

У суботу, 19 вересня за ініціативи голів профспілкових організацій Вікторії Піменової та Ангеліни Юник, молодь різних залізничних підрозділів регіональної філії «Львівська залізниця» організувала прибирання території навчально-методичного центру.

Станція Колосівка (Одеська залізниця) взяла участь у World Cleanup Day

Працівники станції Колосівка долучилися до Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day, який проходив цими вихідними.  

Цього сезону в межах Придніпровської залізниці реконструйовано 36 стрілочних переводів

Колійні машинні станції філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця» не зменшують темп реконструкції стрілочних переводів залізничних станцій. Зокрема й у межах Придніпровської залізниці.

Залізничник із Бахмуту підкорив Говерлу на велосипеді

Нещодавно команда Бахмутського велоклубу «Горизонт» досягла головної висоти України — 2061 м над рівнем моря.

Дві лікарні Укрзалізниці отримали генеральних директорів

Генеральними директорами Київської клінічної лікарні №1 та Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті стали Роман Веприцький та Володимир Рижковський відповідно.

На станції Ковель зросло навантаження зерна

На станції Ковель Львівської залізниці цього року суттєво зросли обсяги навантаження зерна нового урожаю. Зокрема, протягом серпня і половини вересня тут навантажили 291 вагон (21 тис. 166 т).

Укрзалізниця відновлює продаж квитків на поїзди далекого сполучення з низки міст

Укрзалізниця відновлює продаж квитків на низку поїздів із станцій, де він раніше був тимчасово зупинений.

На річці Бистриця Надвірнянська львівські залізничники виконали роботи з корегування русла

Наприкінці минулого тижня розгорнувся другий етап робіт на урегулюванні русла річки Бистриця Надвірнянська. Роботи виконували працівники відновного поїзда № 3503 станції Хриплин.