Новини

В будівлі управління регіональної філії «Одеська залізниця» відбулися позапланові навчання з пожежогасіння

Фахівці служби воєнізованої охорони провели позапланові навчання з умовного гасіння пожежі. Навчання відбулися в корпус № 1 будівлі управління регіональної філії «Одеська залізниця» з повною евакуацією працівників.  

Студенти Козятинського залізничного училища здобули срібло на Міжнародних змаганнях з волейболу

У рамках Міжнародної програми «Освіта без кордонів» команда Козятинського вищого міжрегіонального професійного училища залізничного транспорту брала участь у Міжнародних змаганнях з волейболу в м. Даугавпілс (Латвія).

За 11 місяців експлуатаційне вагонне депо Одеса-Застава І виконало технічне обслуговування більше 5,5 млн вагонів

За 11 місяців 2019 р. експлуатаційне вагонне депо Одеса-Застава І виконало технічне обслуговування вантажних вагонів з відчепленням у кількості 4 тис. 223 од.

Львівські студенти-залізничники вчилися гасити полум’я

Наприкінці робочого тижня студенти Львівського коледжу транспортної інфраструктури побували на навчальній екскурсії у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

У міні-ярмарку вакансій в Одесі взяли участь шість залізничних підрозділів

Нещодавно в Одеському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

У Харківському залізничному виші відбувся фестиваль естетичних видів спорту

Наприкінці робочого тижня в Українському державному університеті залізничного транспорту (м. Харків) відбувся фестиваль естетичних видів спорту «Різдвяні сузір’я».  

Представники Придніпровської взяли участь у профорієнтаційному стартапі, що проводився для старшокласників Криворізьких шкіл

Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей (КПТМЛ) за підтримки міської влади Кривого Рогу виступив ініціатором проведення профорієнтаційного заходу «Наші професії — Ваше майбутнє».

У фотоконкурсі «Професії моєї громади» школярка з села Кремидівка (Одещина) посіла друге місце з роботою «Професія—залізничник»

На Одещині провели районний фотоконкурс «Професії моєї громади». Як повідомили у Лиманській районній філії Одеського обласного центру зайнятості, друге місце на ньому посіла учениця 10 класу Кремидівської загальноосвітньої школи Анастасія Поліщук.  

Учні та студенти відомчих закладів Одеси та Миколаєва долучилися до Всеукраїнського тижня права

Студенти Одеського коледжу транспортних технологій та Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури, а також учні Одеського професійного училища залізничного транспорту та будівництва взяли участь у заходах до Всеукраїнського тижня права.

В Дніпровському залізничному виші відбулася наукова конференція про сучасні комунікаційні технології

11—12 грудня у ДНУЗТі ім. академіка В. Лазаряна відбулася XIII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні та комунікаційні технології на транспорті, в промисловості та освіті».

На Південно-Західній турнір з шахів відбувся у новому форматі

Нещодавно серед працівників регіональної філії «Південно-Західна залізниця» пройшов турнір з шахів.

На станції Коростень учні профтехучилища знайомилися із залізничними професіями

Учні Коростенського професійно-технічного училища № 16 нещодавно побували на станції Коростень на професіографічній екскурсії, котру організували для них працівники Коростенського центру зайнятості та залізничники.