Новини

Укрзалізниця 7 квітня презентує новий продукт для ефективної організації залізничної логістики за нижчими цінами

Укрзалізниця 7 квітня 2020 р. о 13:00 презентує новий продукт для ефективної організації залізничної логістики за нижчими цінами. Презентація пройде в онлайн-режимі засобами відеозв’язку Skype.

Христинівське локомотивне депо повністю забезпечує вантажні перевезення та перевиконало план із ремонту тепловозів ПР-3

Як розповів кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» начальник Христинівського локомотивного депо регіональної філії «Одеська залізниця» Віталій Волошин, незважаючи на карантин, перевезення вантажів по Шевченківській дирекції повністю забезпечуються.

З 8 квітня із китайського міста Ухань знову відправлятимуться поїзди

Китайське місто Ухань, в якому спалахнув коронавірус і яке певний час було епіцентром небезпечної хвороби, що сколихнула світ, відновить роботу майже 100 пасажирських поїздів.

Станція Тересва (Львівська залізниця) удвічі збільшила обсяги навантажувально-розвантажувальної роботи

За підсумками березня 2020 р. на станції Тересва Ужгородської дирекції залізничних перевезень удвічі зросли обсяги навантажувально-розвантажувальної роботи порівняно з попереднім місяцем — 180 вагонів проти 91.

У 2020 р. на напрямку Волноваха—Комиш-Зоря заплановано реконструювати 19,5 км колії

Тепловозний хід Комиш-Зоря—Волноваха довжиною 83,7 км — важлива частина напрямку Запоріжжя—Комиш-Зоря—Волноваха—Маріуполь. На звичний ритм роботи Волноваської дистанції колії нинішня епідеміологічна ситуація в країні не вплинула.

На Південній продовжили реконструкцію контактної мережі на дільниці Нова Баварія—Люботин

Згідно з планом капітальних інвестицій, фахівці філії «Енергоремтранс» АТ «Укрзалізниця» спільно з працівниками Харківської дистанції електропостачання регіональної філії «Південна залізниця» продовжили роботи з реконструкції контактної мережі.

Зв’язківці з Одеси-Сортувальної забезпечують безпеку руху поїздів у напрямку припортових станцій

Карантин не став на заваді обслуговуванню роботи пристроїв СЦБ, радіо, зв’язку та приладів дистанційного контролю (АСДК).

В Укрзалізниці автоматизовано контроль захворюваності персоналу

На Порталі розвитку знань створено спеціальну електронну форму, за допомогою якої співробітники кадрових підрозділів отримали можливість щоденно інформувати про епідеміологічну ситуацію на своїх підприємствах.

На Південній, попри роботу в режимі карантину, зросло навантаження, а станція Золотнишине встановила рекорд

У березні 2020 р. регіональна філія «Південна залізниця» навантажила майже 3 млн т вантажів.

На Дніпровській дитячій залізниці вперше розквітла сакура

Алею сакур із майже 30 дерев висадили навколо станції Паркова ще минулого року. Цьогоріч декоративні дерева вперше вкрилися квітами.  

Львівська залізниця: до впровадження у виробництво рекомендовано 16 рацпропозицій

Нещодавно у регіональній філії «Львівська залізниця» комісія під головуванням головного інженера залізниці Зіновія Заньківа розглянула подані раціоналізаторські пропозиції.

Залізничний університет у Харкові долучився до всесвітньої програми Coursera for Campus

Нещодавно Український державний університет залізничного транспорту (м. Харків) став учасником сервісної програми Coursera for Campus, яка надає безкоштовний доступ до понад 3800 курсів від найкращих університетів світу.