Новини

В липні у Пологах відбудеться пісенний флешмоб на вокзалі

Аматорські колективи художньої самодіяльності з міста Пологи та сіл, які рік тому об’єдналися в територіальну громаду, в липні організовують флешмоб на вокзалі станції Пологи.

У Маріуполі грабіжник спробував обікрасти чергову по залізничному переїзду

Історія трапилася нещодавно на одному із залізничних переїздів у Маріуполі. Чергова виконувала звичайні роботи поблизу поста, коли побачила, що всередині будівлі перебуває сторонній.

На карантині Мала Південна продовжує оновлюватися

Попри те, що продовжується карантин і дитяча залізниця у Харкові ще не відкрила свої двері відвідувачам, працівники регіональної філії «Південна залізниця» продовжують оновлювати вузькоколійку, готуючись до старту ювілейного сезону.  

Триває ремонт стрілочних переводів на території Коломийської дистанції колії

На території Коломийської дистанції колії регіональної філії «Львівська залізниця» 30 червня розпочався середній ремонт стрілочних переводів.

На Донецькій залізниці із 14 попереджених зазіхань на інфраструктуру 11 сталося на одному напрямку

У регіональній філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» протидіють розкраданням елементів інфраструктури.

На станції Синельникове Придніпровської залізниці відремонтовано вокзал

Працівники Дніпровського теруправління філії «БМЕС» відремонтували зали очікування та повністю оновили фасад вокзалу.  

У Швейцарії два поїзди зіткнулися в гірському залізничному тунелі

Сьогодні два потяги зіткнулися в тунелі на гірській залізниці в Швейцарії, в результаті чого кілька осіб отримали легкі поранення. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на швейцарське видання Blick.

На Одеській залізниці перевірено готовність усіх пожежних поїздів та проведено низку практичних занять

У регіональній філії «Одеська залізниця» перевірено готовність усіх пожежних поїздів та проведено низку практичних занять.

У конкурсі на обрання страховика взяли участь вісім компаній

Укрзалізниця 3 липня провела розкриття конкурсних пропозицій учасників відкритого конкурсу  на обрання страховика, що  надаватиме послуги обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті.

Команда харківського залізничного вишу отримала сертифікат якості вищої освіти

Команда Українського державного університету залізничного транспорту (м. Харків) завершила проходженням навчання та сертифікацією за першим модулем програму Introduction to Online Teaching Excellence.

Лиманські вагонники з початку року відремонтували понад 2 тис. колісних пар

З початку цього року на ремонтних майданчиках Лиманської дільниці Покровського вагонного депо регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» обточено 2043 колісні пари.

Кабінет Міністрів України вніс зміни до складу правління АТ «Укрзалізниця»

Рішенням Кабінету Міністрів України Івана Синякова призначено в. о. члена правління АТ «Укрзалізниця». Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду 1 липня.