Новини

Укрзалізниця призначила 12 додаткових поїздів на період осінніх канікул

Ще більше можливостей для подорожей Україною надає Укрзалізниця школярам. Зокрема, на час шкільних канікул станом на 17 жовтня 2019 р. вже призначено 12 додаткових поїздів. Проїзні документи можна придбати онлайн або в залізничних касах.

На Південній за споживанням природного газу слідкує автоматика

Відповідно до вимог АТ «Укрзалізниця» в регіональній філії «Південна залізниця» продовжують підключати засоби дистанційної передачі даних споживання природного газу до системи «Дистанційний контроль за витратою природного газу» (АСК «Газ»).

У Харківському залізничному виші триває проєкт «Залізниця нас єднає»

Із 13 до 21 жовтня студенти, викладачі, аспіранти та молоді фахівці Українського державного університету залізничного транспорту перебувають у політехнічному університеті м. Познань (Польща).

Укрзалізниця провела переговори з Alstom — світовим виробником електровозів

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов і менеджмент компанії провели зустріч із французькою делегацією на чолі з міністром транспорту Франції Жаном-Батістом Джеббарі.

Лобіювання керівництвом Миколаївської філії ДП «АМПУ» інтересів ТОВ «Сісайд Термінал» може призвести до зупинки роботи порту

Лобіювання керівництвом Миколаївської філії ДП «АМПУ» інтересів ТОВ «Сісайд Термінал» призвело до збоїв у роботі порту. Наразі через брак локомотивів ця приватна компанія не справляється з переміщенням вагонів територією порту.

На Білоруській залізниці за 9 місяців року оштрафовано понад 6,5 тис. безквиткових пасажирів

За 9 місяців 2019 р. контролерами-ревізорами пасажирських поїздів Білоруської залізниці здійснено контроль в 42 тис. 864 поїздах, повідомляється на сайті перевізника.

На Львівській магістралі стартував місячник запобігання невиробничому травматизму

У період із 15 жовтня до 15 листопада на території Львівської магістралі проводиться місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо запобігання невиробничому травматизму.

Упродовж червня—жовтня Південна залізниця перевезла майже 2,7 млн т зерна нового врожаю

Навантаження зерна нового врожаю на станціях регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» розпочалося 28 червня. Станом на 14 жовтня навантажено 40 229 вагонів, або 2 млн 687 тис. 504 т.

На станції Київ-Пасажирський відкриється інтерактивна виставка Ukraine WOW

Пролетіти над Батьківщиною-матір’ю, подивитися в телескоп Миколаївської астрономічної обсерваторії, дізнатися, як народжується бурштин і як виглядали перші срібні гривні Київської Русі, — все це можна побачити на мультимедійній виставці Ukraine WOW.

На залізничному вокзалі в Києві розпочав роботу форум Rail Expo 2019

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, міністр транспорту Франції Жан-Батіст Джеббар та заступниця міністра інфраструктури України Олександра Клітіна відкрили роботу форуму Rail Expo 2019.

На Одеській від удару електрострумом загинув 12-річний хлопець

Вчора, 15 жовтня, близько 18:00 на станції Пантаївка регіональної філії «Одеська залізниця» було смертельно травмовано 12-річного хлопця на п'ятому з хвоста поїзда вагоні-зерновозі.

Укрзалізниця відкрила зали очікування для військових у Дніпрі та Харкові

Ще два зали очікування для військовослужбовців відкрито на залізничних вокзалах Дніпра та Харкова. Загалом такі приміщення вже працюють на п'яти вокзалах України. Всі вони переобладнані з колишніх депутатських залів.