Новини

Найсильніші гирьовики Херсона працюють в інформаційно-обчислювальному центрі

У Херсоні на початку тижня завершилися змагання гирьовиків. Найсильнішими і в командному, і в особистому заліку виявилися працівники регіонального інформаційно-обчислювального центру.

На день святого Миколая на залізничному вокзалі Харкова заб’є фонтан

На Привокзальній площі Харкова завершується монтаж та підготовка до роботи зимового льодяного фонтану, який доповнить головну площу регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

У Коростені залізничники взяли участь у заході до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Сьогодні, у День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, у центрі Коростеня, біля пам’ятного знаку ліквідаторам відбувся мітинг.

Майже мільярд доларів інвестує Укрзалізниця в економіку країни наступного року, — Євген Кравцов

Майже мільярд доларів інвестицій в оновлення основних фондів передбачає проект консолідованого фінансового плану Укрзалізниці на 2019 р. Документ попередньо схвалено Наглядовою радою товариства та передано до причетних міністерств. Про це повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.

Львівська залізниця запрошує львів’ян та гостей міста у цікаву подорож на ретропоїзді

Святкової зимової пори Львівська залізниця організовує для дітей і дорослих поїздки ретропоїздом у складі паровоза Л-3535 та пасажирських вагонів. Курсуватиме паротяг зі Львова до Брюхович та зворотно 23, 24 і 25 грудня цього року. На пасажирів чекає не лише цікава подорож, а й святкове вітання на станції Брюховичі, яке готують викладачі та вихованці Львівської дитячої залізниці.

Укрзалізниця з 16 грудня призначила новий поїзд № 3/4 Запоріжжя—Дніпро—Ужгород

Укрзалізниця призначає «Нічний експрес» № 3/4 Запоріжжя—Дніпро—Ужгород. Поїзд сформований з вагонів, що пройшли капітально-відновлювальний ремонт, а його графік складений з урахуванням побажань пасажирів. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.

2,5 млн пасажирів щороку будуть комфортно і швидко подорожувати між столицею та її головними повітряними воротами, — Олександр Красноштан

Проект залізничного сполучення з Міжнародним аеропортом «Бориспіль» повноцінно та якісно виконує свої функції. 2,5 млн пасажирів щороку будуть комфортно і швидко подорожувати між столицею та її головними повітряними воротами. Про це повідомив директор Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Олександр Красноштан на своїй сторінці у Facebook.

У локомотивному господарстві Придніпровської залізниці визначили «Кращого по професії» серед ремонтників

У конкурсному змаганні взяли участь представники всіх депо.

Керівник Укрзалізниці Євген Кравцов увійшов до топ-100 найвпливовіших українців

Керівник АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов увійшов до топ-100 найвпливовіших українців за версією журналу «Фокус». Відповідне повідомлення розміщене на офіційній сторінці товариства у Facebook.

Залізничники продовжують очищати від снігу інфраструктуру

Залізничники продовжують очищати від снігу колії, перони, стрілочні переводи й іншу інфраструктуру. Упродовж минулої доби в роботах взяли участь понад 6,3 тис. залізничників, було задіяно п’ять снігоочисних колійних машин. Роботи проводилися майже на всій території України.

Львівські залізничники завершили роботи з ремонту та модернізації залізничного переїзду на станції Рава-Руська

З метою підвищення рівня безпеки руху поїздів, автотранспорту та пішоходів залізничники Львівської магістралі виконали роботи з ремонту інфраструктури та модернізації системи переїзного контролю залізничного переїзду на станції Рава-Руська, де автодорога з інтенсивним автобусним рухом перетинає дев’ять залізничних колій.

Закупівлю дизпального Укрзалізниця здійснить за ринковою ціною

Ціну за 32 тис. т дизельного пального, яка сформувалася під час останніх аукціонів на ProZorro 12 грудня, буде знижено. Про готовність переглянути його вартість у бік зменшення під час підписання договорів Укрзалізницю в офіційних листах повідомили переможці торгів. Така можливість передбачена Законом України «Про публічні закупівлі» та Договором поставки, який використовується при постачанні дизельного пального.