Новини

На Волині затримали розкрадачів дизпального

20 квітня приблизно о 5.00 на станції Ізов працівники відділу економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» затримали розкрадачів дизпального. Зловмисники намагалися злити з локомотива та викрасти 150 л дизеля.

Працівники станції Іларіонове (Придніпровська залізниця) висадили 40 кущів оцтового дерева

Під час толоки залізничники висадили майже п’ять десятків дерев та кущів, в тому числі 40 кущів сумаху — декоративної рослини, яка широко застосовується в ландшафтному дизайні.

На Харківщині підліток піднявся на дах вагона-цементовоза та був травмований електричним струмом

У неділю, 21 квітня, о 16.49 на 17-й колії станції Мерефа, що на Харківщині, підліток 2004 р. н. з невідомих причин піднявся на дах вагона-цементовоза неробочого парку і був уражений електричним струмом контактної мережі.

В Укрзалізниці дозволено експлуатацію зерновозів моделі 19-754 з модернізованими рамами кузовів вагонів

АТ «Укрзалізниця» ввело в постійну експлуатацію 10 зерновозів моделі 19-754 з модернізованими рамами кузовів вагонів, що мали тріщини хребтових балок та були відновлені в експлуатаційно-ремонтному вагонному депо Херсон (ВЧДЕР Херсон).

Львівська залізниця долучиться до всесвітньої акції з охорони праці

Львівська залізниця долучиться до всесвітньої акції з охорони праці

Суміжники Донецької залізниці ефективніше використовують рухомий склад

За підсумками I кварталу поточного року 30 ділових партнерів регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» скоротили перебування рухомого складу на під’їзних коліях — від 0,68 до 21,47 год порівняно з аналогічним минулорічним періодом.

Дитячі залізниці АТ «Укрзалізниця» опановуватимуть нові форми роботи

19 квітня в м. Харків на базі ДЛОЦ «Сонячний» завершив роботу семінар-нарада з питань «Організація профорієнтаційної роботи для дітей шкільного віку та юних залізничників» під головуванням директора Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця» Людмили Василеги.

На станції Одеса-Товарна проходили зйомки ізраїльського фільму

Як повідомила на своїй сторінці у Facebook одеситка Вікторія Панчишина, на станції Одеса-Товарна наприкінці минулого тижня проходили зйомки фільму «Sisters» ізраїльського режисера Hila Artziel.

На перегоні Коростень—Пост-Південний замінено понад 537 м довгомірних рейок

Працівники Коростенської дистанції колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» наприкінці робочого тижня замінили понад 537 м довгомірних рейок на перегоні Коростень—Пост-Південний.

У Запоріжжі відбувся конкурс майстерності провідників серед вихованців професійних навчальних закладів

Конкурс проходив на базі Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту та пасажирського вагонного депо Запоріжжя І наприкінці робочого тижня. Участь у ньому взяли представники восьми навчальних закладів з різних міст України. Після теоретичного та двох практичних турів визначилися призери.

На Донецькій в рамках підготовки до Всесвітнього дня охорони праці відбувся круглий стіл

Наприкінці робочого тижня у регіональній філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» в рамках підготовки до Всесвітнього дня охорони праці, що відзначатиметься 28 квітня, відбувся круглий стіл.

На Центральному та Південному залізничних вокзалах перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється

На Центральному та Південному залізничних вокзалах перевіряють повідомлення про замінування, рух поїздів здійснюється