Новини

Колійники Донецької залізниці готові усувати наслідки льодоходів та повеней

У регіональній філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» вживають необхідних заходів для протидії весняним погодним сюрпризам.

На парній колії між станціями Деражня та Комарівці Південно-Західної залізниці замінено рейкові пліті

Наприкінці робочого тижня робітниками Хмельницької дистанції колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» замінено рейкові пліті на парній колії між станціями Деражня та Комарівці.

У Львові керівники різних рівнів складали іспит з охорони праці

Вчора у Львівському навчально-методологічному відділі Навчально-методологічного центру охорони праці та промислової безпеки Департаменту охорони праці та промислової безпеки АТ «Укрзалізниця» 31 залізничник із різних виробничих структурних підрозділів регіональної філії «Львівська залізниця» та з інших філій АТ «Укрзалізниця» склав іспит на знання нормативів та правил охорони праці.

Укрзалізниця вдосконалює методику визначення очікуваної вартості закупівель через ProZorro, — Андрій Рязанцев

Укрзалізниця запровадить нову методику формування очікуваної вартості товарів, робіт і послуг під час закупівель у системі ProZorro. Про це повідомив директор з економіки і фінансів АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев під час спільної прес-конференції з активістами ГО «Залізниця без корупції».

Після встановлення огорожі вздовж колій поблизу ТРЦ «Ocean Plaza» не сталося жодного випадку травмування

Після встановлення огорожі вздовж залізничних колій на перегоні Київ-Пасажирський—Київ-Деміївський не зафіксовано жодного випадку травмування громадян, тоді як лише у 2018 р. на цьому перегоні поблизу ТРЦ «Ocean Plaza» було смертельно травмовано п’ять громадян.

Нові локомотиви ТЕ33АС, які цього тижня прибули із заводу в Мелітопольське локомотивне депо, відразу відправилися в рейс

Днями Крюківський вагонобудівний завод передав АТ «Укрзалізниця» чергову партію з семи локомотивів ТЕ33АС виробництва компанії General Electric. Таким чином, вже 22 нові тепловози експлуатуються на Придніпровській, Одеській та Донецькій залізницях.

До 8 Березня Укрзалізниця вже призначила 17 додаткових поїздів

До Міжнародного жіночого дня, який відзначається 8 березня, Укрзалізниця призначила 17 додаткових поїздів у найбільш популярних напрямках. Вони курсуватимуть з Києва до Львова, Ковеля, Ужгорода, Чернівців, Дніпра, Одеси та на інших напрямках. Робота з призначення додаткових поїздів триває.

На Придніпровській обговорили особливості планування навантаження промисловими підприємствами

У Запоріжжі нещодавно відбулася робоча нарада керівництва регіональної філії «Придніпровська залізниця» та регіональних підприємств-клієнтів. У роботі наради під головуванням начальника служби перевезень філії Дмитра Дядюшкіна взяли участь керівники підприємств ПАТ «Запоріжнерудпром», ТОВ «Мокрянський кам’яний кар’єр № 3», ПАТ «Янцівський гранітний кар’єр», ПрАТ «Запорізьке кар’єроуправління», ПАТ «Запорізький ОЕЗ» та інших. На зустрічі обговорили особливості планування навантаження промисловими підприємствами та нагальні питання, які виникають у робот

В Полтавському моторвагонному депо виготовлено нову версію стенда для обкатки тягових редукторів електропоїздів серій ЕПЛ9Т, ЕР9

Головну інформацію раціоналізатори депо знайшли в інтернеті, дещо — у харківських колег, які мають подібне обладнання. В хід пішли наявні запчастини та навіть металобрухт, а приводом редуктора став електродвигун із системи опалення дизель-потяга. Вийшов доволі компактний і простий у використанні стенд, який вдвічі прискорив процес обкатки тягових редукторів, удосконалив та полегшив роботу працівників колісного цеху. Тепер на універсальному стенді можна контролювати якість ремонту тягових редукторів електропоїздів ЕР9М, ЕПЛ9Т.

Ветерани-залізничники Одеського регіону створять «Клуб любителів рідного краю» для популяризації музеїв виробничих підрозділів Одеської магістралі

Нещодавно відбувся семінар, організований радою ветеранів-залізничників Одеського регіону для навчання та введення в курс справи уперше обраних голів первинних ветеранських організацій.

У 2018 році Південна залізниця перевезла у приміському сполученні майже 25,2 млн пасажирів

Упродовж 2018 р. Південна залізниця у приміському сполученні перевезено 25 млн 190 тис. пасажирів на суму 104 млн 169 тис. грн.

На Придніпровській залізниці впроваджують нові методи профорієнтаційної роботи

Залізничники Придніпровської залізниці провели в Дніпровському професійному залізничному ліцеї скайп-зустрічі з учнями 8—11 класів.