Новини

Укрзалізниця доправить до морського узбережжя всіх охочих

Усі, хто бажає відпочити на узбережжі Чорного та Азовського морів, можуть дістатися туди поїздами Укрзалізниці. Попит на подорожі до рекреаційних зон України традиційно зростає щоліта, але місць у поїздах вистачить усім охочим, адже в червні почали курсув

На Львівській триває «Школа розвитку НR-навичок»

25 червня в регіональній філії «Львівська залізниця» розпочався дводенний навчальний курс «Школа розвитку НR-навичок» для фахівців і спеціалістів структурних та виробничих підрозділів.

До Дня Конституції України у Сумській дистанції колії (Південна залізниця) відбувся конкурс дитячого малюнка

Профком Сумської дистанції колії організував проведення конкурсу малюнків «Краса мого дитинства» серед дітей працівників підрозділу.  

Видубичі стануть унікальним для України транспортним хабом, — Євген Кравцов

Реконструкція залізничної станції Видубичі йде за графіком. Уже до кінця цього року всі роботи з облаштування зупинки для Kyiv Boryspil Express мають бути завершені. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За п’ять місяців цього року придніпровські залізничники відремонтували понад 2,5 тис. вантажних вагонів

У січні-травні 2019 року в спеціалізованих вагоноремонтних депо регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» різними видами ремонту оновили 2513 вантажних вагонів, у тому числі 144 — капітальним ремонтом.

З початку року Придніпровська залізниця сплатила до бюджетів та державних цільових фондів понад 992 млн грн

У січні-травні 2019 року регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» сплатила до бюджетів та фондів соціального страхування 992 млн 201 тис. грн.

Німецький державний залізничний оператор припинить використовувати гліфосат

Контроль забур'яненості важливий для забезпечення функціонування залізниць. Серед можливих альтернатив, які бачить Deutsche Bahn для знищення небажаної рослинності — гаряча вода, електричні удари або ультрафіолетове світло. Про це повідомляє "Інфоіндустрі

У регіональній філії «Львівська залізниця» відбудеться виставка тягового рухомого складу

У четвер, 27 червня 2019 р., на 86-й колії Приміського вокзалу у Львові відбудеться виставка тягового рухомого складу експлуатаційного парку регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у розкладі руху приміського поїзда сполученням Червоноград—Ковель

У зв'язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегоні Овадно—Турійськ 25 та 27 червня цього року не курсуватиме поїзд № 6303/6306 сполученням Червоноград—Ковель.

Укрзалізниця призначила чотири додаткові поїзди до Дня Конституції України

Укрзалізниця призначила чотири додаткові поїзди на святкові та вихідні дні, коли відзначатиметься День Конституції України. Вони вирушать у Львів, Дніпро, Суми та Вінницю.

Kyiv Boryspil Express перевіз понад 400 тисяч пасажирів, — Євген Кравцов

З початку курсування у листопаді 2018 р. Kyiv Boryspil Express уже перевезено понад 400 тис. пасажирів. Наразі експресом впродовж місяця користується майже 100 тис. пасажирів. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

У Харківській дистанції колії з’явився мурал

До 150-річчя регіональної філії біля адміністративної будівлі Харківської дистанції колії регіональної філії «Південна залізниця» створено мурал.