Новини

У Херсоні огородять прохід через залізничні колії між двома мікрорайонами

Облаштувати огородження території станції Херсон уздовж вулиці Паровозної до території виробничого підрозділу «Експлуатаційне ремонтне вагонне депо Херсон» планується вже поточного року.

Залізничники долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Цьогоріч в акції «За чисте довкілля» вже взяли участь понад 36 тис. залізничників. А на суботу, 21 квітня, заплановано найактивніші роботи з благоустрою територій населених пунктів і виробничих підрозділів ПАТ «Укрзалізниця».

У регіональній філії «Південна залізниця» в акції «За чисте довкілля» братимуть участь понад 20 тис. залізничників

Співробітники регіональної філії «Південна залізниця», зайняті на виробництві в день проведення благодійної акції «За чисте довкілля» 21 квітня, відпрацювали на толоці напередодні.

З початку року станція Рожнятів Львівської залізниці отримала 260 млн грн доходу

Цього року станом на 20 квітня станція Рожнятів Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці отримала майже 260 млн грн доходу від вантажних перевезень, а торік за аналогічний період — лише 3,6 млн грн.

Молодь ПАТ «Укрзалізниця» вперше об’єдналася за часи Незалежності України для спільної мети – створення Стратегії молодіжної політики

Сьогодні в ПАТ «Укрзалізниця» працює близько третини від загальної чисельності всіх працівників товариства молоді віком до 35 років. Для вирішення багатьох завдань, що стоять перед залізницею, потрібні висококваліфіковані та відповідальні професіонали, відкриті до нових знань і постійного саморозвитку, які можуть працювати на рівні міжнародних стандартів, тож категорію молоді товариство розглядає як свій стратегічний актив.

На Одеській залізниці стартує Всеукраїнський день довкілля

Як і щорічно третьої квітневої суботи, завтра, 21 квітня, працівники регіональної філії «Одеська залізниця» братимуть участь у Дні довкілля та Дні благоустрою в рамках всеукраїнській акції «За чисте довкілля».

12-й Потяг Єднання «Труханівська Січ» прибув до Херсона

Сьогодні, 20 квітня, 12-й поїзд Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» перетнув кордон між Придніпровською й Одеською залізницями та вже прибув до залізничного вокзалу міста Херсон. Пасажири поїзда й учасники акції протягом 20—23 квітня відвідають також Миколаїв і Одесу.

На Південній залізниці попередили крадіжку пального

Учора, 19 квітня, залізничникам вдалося попередити крадіжку щонайменше 300 л дизельного пального.

Укрзалізниця вже призначила 20 додаткових поїздів на травневі свята

Станом на 20 квітня Укрзалізниця призначила 20 додаткових поїздів до травневих свят у всіх популярних напрямках. «Якщо хтось хоче подорожувати поїздом у вихідні, але ще не попіклувався про квитки, то наразі є нагода їх придбати, адже маємо 20 додаткових поїздів», - повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

За яких умов Україна зможе реалізувати свій другий в Європі індекс з логістичного потенціалу й стати потужним хабом між Азією, Європою та Америкою, розповідає співзасновник Спілки українських підприємців Марія Барабаш.

Наші партнери, зокрема міжнародне інформаційне агентство «Блумберг», порахували, що сьогодні є понад $ 1 трлн вільних коштів, які шукають свої проекти. Грошей багато, але для їх залучення в Україну мають з’явитися правильні проекти, що зацікавлять бізнес у потрібний час. Втім, інвестор потребує конкретики, хоче бачити на столі якісно оформлені бізнес-проекти та відповідного законодавчого поля в країні.

Через застосування пасажиром сльозогінного газу майже на годину затримано приміський поїзд

16 квітня на перегоні Біла Криниця—Лепетиха регіональної філії «Одеська залізниця» поїзд сполученням Апостолове—Херсон зупинився на 424 км зазначеного перегону внаслідок зриву стоп-крана провідником. Причиною стало застосування пасажиром сльозогінного газу в вагоні.

На вокзалі в Австрії зіткнулися потяги: 54 людини постраждали

Сьогодні внаслідок аварії на залізничному вокзалі Зальцбурга, Австрія, постраждали 54 людини. Про це повідомляє Salzburger Nachrichten.