Новини

Триває оновлення Львівського вокзалу

Разом із площею Двірцевою у Львові поступово оновлюється і головний залізничний вокзал. Уже виконаний ремонт фасаду першого перону, зокрема відремонтовані сходові марші виходу на перший перон із східної сторони вокзалу.

В дитячому таборі «Зорька» відбувся квест «Ярмарок залізничних професій»

Квест «Ярмарок залізничних професій» відбувся нещодавно в дитячому оздоровчому таборі «Зорька» Конотопського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

У серпні Укрзалізниця збільшила середньодобове навантаження зерновозів на 12,5 %, - Андрій Рязанцев

У серпні Укрзалізниця збільшила середньодобове навантаження зерновозів на 12,5 %, — Андрій Рязанцев

На станції Красне відремонтували силовий трансформатор

Нещодавно на станції Красне Львівської дирекції залізничних перевезень став до ладу після ремонту силовий трансформатор, виготовлений у 1965 р.

Закупівлі дизелю розблоковані – заявлені на тендерах обсяги задовольняють потреби Укрзалізниці до кінця року

Антимонопольний комітет України розблокував вісім торгів на постачання 100 тис. т дизпального для Укрзалізниці. На засідання 15 серпня регулятор відхилив безпідставні скарги окремих учасників торгів.

Укрзалізниця здатна перевозити до 40 млн тонн зернових на рік, – Євген Кравцов

Укрзалізниця здатна перевозити до 40 млн т зернових на рік. Про це під час зустрічі з компаніями-стивідорами в Одесі повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

На станції Теребовля чоловік потрапив під поїзд Рахів – Київ

Вчора, 15 серпня, о 22:18, на станції Теребовля перехожий потрапив під поїзд № 358 Рахів—Київ та був травмований.

За липень 2019 року воєнізована охорона попередила 11 випадків розкрадання майна Південно-Західної залізниці

У липні поточного року на Південно-Західній магістралі було зафіксовано 30 випадків крадіжок майна та матеріальних цінностей залізничного транспорту, із них попереджено 11 випадків на суму 398 тис. грн.

Укрзалізниця призначила 4 додаткові поїзди до Дня Незалежності України

До Дня Незалежності України Укрзалізниця призначила чотири додаткові поїзди. З розкладом поїздів можна ознайомитися на сайті, а квитки придбати у залізничних касах або онлайн.

На Одеській затримано злочинців, які обкрадали вантажні потяги з зерном

Нещодавно поблизу села Міщанка на посту 24 км перегону Чорноморська—Берегова трьох мешканців Лиманського району віком від 22 до 45 років затримали під час крадіжки.

Пожежні Придніпровської залізниці відточують свою майстерність тренуваннями

З початку 2019 р. пожежні поїзди регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» 16 разів були учасниками навчально-тренувальних заходів.

Одеська залізниця спільно зі службою зайнятості знайшла 160 нових співробітників

За 7 місяців 2019 р. одеські залізничники спільно зі службою зайнятості провели низку заходів з інформування шукачів роботи про наявність вакансій у одного з найбільших роботодавців півдня України — регіональної філії «Одеська залізниця».