Новини

З ініціативи Укрзалізниці в Києві запроваджується пряме тролейбусне сполучення між аеропортом «Київ» та Південним залізничним вокзалом

Уже з 18 серпня кияни та гості столиці зможуть дістатися Південного залізничного вокзалу в Києві тролейбусом № 9, що курсує за маршрутом аеропорт «Київ»—площа Льва Толстого. З ініціативи Укрзалізниці та з метою організації зручного трансферу пасажирів міський тролейбус № 9 робитиме зупинку на Південному залізничному вокзалі, а маршрут тролейбуса буде продовжено до станції метро «Палац спорту».

У дитячому оздоровчому таборі «Зорька» відбувся квест-фестиваль «Життя залізниці юними кроками»

У дитячому оздоровчому таборі «Зорька» регіональної філії «Південно-Західна залізниця» нещодавно відбувся квест-фестиваль «Життя залізниці юними кроками», проведений службою кадрів та соціальної політики столичної залізниці й Сумським обласним центром зайнятості.

На галузевому огляді-конкурсі з питань охорони праці перемогла служба вагонного господарства філії «Південна залізниця»

Учора підбито підсумки галузевого огляду-конкурсу на кращий відокремлений підрозділ ПАТ «Укрзалізниця» з питань охорони праці.

З початку 2018 року залізниця відвантажила на ТЕС 12,3 млн т вугілля

Із січня до липня 2018 р. Укрзалізниця перевезла на вітчизняні електростанції 12,3 млн т енергетичного вугілля. Це майже на рівні аналогічного періоду 2017 р., коли було перевезено 12,4 млн т. Відвантаження вугілля з ОРДЛО не відбувалося.

У 2018 році Укрзалізниця забезпечує значну частку в зростанні індексу промислового виробництва в країні, — Євген Кравцов

Завдяки активній інвестиційній діяльності та дерегуляції вагонної складової тарифу у 2018 р. Укрзалізниця забезпечує значну частку в зростанні індексу промислової продукції в Україні. Про це повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Придніпровська залізниця щодоби навантажує понад 5 тисяч т зерна нового врожаю

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» долучилася до планомірного перевезення залізничним транспортом зерна нового врожаю.

За сім місяців придніпровські залізничники навантажили майже 56,7 млн т вантажів

У січні—липні 2018 р. регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» навантажила 56 млн 651,3 тис. т вантажів, у тому числі 32 млн 358,3 тис. т — у внутрішньому сполученні.

У Карпатах почався третій етап робіт із колійного розвитку станції Бескид

Стартував третій етап колійного розвитку станції Бескид регіональної філії «Львівська залізниця».

У Пологівському локомотивному депо регіональної філії «Придніпровська залізниця» закінчується ремонт медпункту

Роботи стартували в кінці липня. За три тижні працівники Пологівської дільниці ТУ БМЕС-3 під керівництвом майстра Василя Чайки, разом із працівниками депо, виконали чималий обсяг робіт.

Львівська залізниця застерігає від порушень правил безпеки інформаційними стендами, знаками та штрафами

У комплексі заходів, спрямованих на підвищення рівня безпеки громадян та профілактику невиробничого травматизму на залізничних об’єктах працівники Львівської магістралі провели перевірки станцій, вокзалів та пасажирських платформ на предмет відповідності інфраструктури вимогам гарантування безпеки, а також наявності відповідної наочної інформації (плакатів, попереджувальних знаків тощо). За підсумками комісійних обстежень було визначено перелік потенційно небезпечних місць, у тому числі масового несанкціонованого переходу громадян через колії, та прийнято рішення обладнати їх відповідними інформаційними стендами та знаками безпеки.

Біля Одеського залізничного вокзалу покращуються умови для людей з вадами зору

Протягом останніх днів комунальники Одеси облаштовують спеціальною тактильною плиткою для людей з вадами зору підходи до підземних пішохідних переходів на Привокзальній площі, що біля головного залізничного вокзалу.

На станції Конотоп ліквідували стихійну торгівлю

Стихійній торгівлі на четвертій платформі вокзалу станції Конотоп, яку багато років не могла припинити ні поліція, ні міська влада, нарешті покладено край.