Новини

Подільські локомотивники відзначилися відразу у двох змаганнях з міні-футболу

Нещодавно в сьомому турі відкритої першості з міні-футболу Подільського будинку фізкультури «Локомотив» сезону 2019/2020 рр. локомотивники з Подільська здолали сильну команду футбольного клубу «Арсенал» з чималим рахунком 19:9.

Щодо Угоди про наміри між Урядом України та Deutsche Bahn

Наглядовій раді АТ «Укрзалізниця» стало відомо про підписання Угоди про наміри між Урядом України та залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn щодо подальшої співпраці із розвитку Укрзалізниці.

Прибуток Укрзалізниці за 2019 р. прогнозується на рівні 2,5—3 млрд грн, — Євген Кравцов

Укрзалізниця очікує показник прибутку за підсумками діяльності у 2019 р. на рівні 2,5—3 млрд грн. Про це повідомив очільник компанії Євген Кравцов у інтерв’ю «BBC News Україна».

Укрзалізниця створила робочу групу, яка обере постачальника послуг харчування у поїздах Інтерсіті+

Укрзалізниця створила робочу групу, яка обере компанію-постачальника послуги харчування у швидкісних поїздах Інтерсіті+. Наразі зазначений конкурс заблокований судовим рішенням через скаргу однієї з компаній-претендентів.

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни в графіку руху поїздів

У зв’язку з ремонтом інфраструктури на перегонах Лавочне—Бескид, Гвіздець—Городенка-Завод та Немовичі—Сарни зазнає тимчасових змін розклад руху кількох поїздів.

Юні залізничники Харкова вчилися гасити пожежу

На Малій Південній дитячій залізниці пройшли навчання з пожежної безпеки.  

У 2019 р. залізничники Львівської магістралі оштрафували понад 1,9 тис. порушників правил безпеки

Упродовж минулого року на території регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» стрільці воєнізованої охорони магістралі затримали за порушення правил безпеки на залізничних об’єктах 1945 осіб.

На Донецькій залізниці завдяки енерго- та ресурсозбереженню зекономили понад 32 млн грн

За 2019 р. у регіональній філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» було заощаджено 712,6 т дизельного пального, 3,9 млн кВт•год електроенергії та 99,5 т умовного палива — газу, вугілля, мазуту.

Музей історії Львівської залізниці підбив підсумки роботи за минулий рік

Як повідомив директор музею Роман Патик, 2019 р. ще чіткіше окреслив тенденцію зростання інтересу до музею. У 2017 р. музей відвідали 142 екскурсії, у 2018 р. — 198, а в 2019-му — 217 екскурсій із сукупною кількістю екскурсантів 1022 особи.

У Херсоні в змаганнях з шашок кращими стали місцеві залізничні будівельники

У Херсоні змагання з шашок, які відбулися нещодавно, зібрали залізничників Херсонського вузла.

На станції П’ятихатки відновили механічні ваги

Ще влітку минулого року механічні ваги ВЦ-150 на колії № 16 Південного парку станції П’ятихатки вийшли з ладу через зношеність окремих металевих деталей.

У 2020 р. одеські будівельники продовжать оновлювати матеріально-технічну базу залізничного вузла Помічна

У 2019 р. робітники будівельної дільниці Помічна виробничого підрозділу «Знам’янське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» виконали великий обсяг з капітального ремонту будівель та споруд.