Новини

На Одеській залізниці визначено найкращих оглядачів вагонів

22 червня 2018 року на базі вагонного депо Одеса-Застава-1 регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбувся другий тур дорожнього конкурсу професійної майстерності оглядачів-ремонтників вагонів.

Через порушення правил безпеки на Одеській магістралі цьогоріч травмувалися 40 сторонніх осіб

З початку 2018 р. через порушення правил безпеки на території регіональної філії «Одеська залізниця» травмувалося 40 cторонніх осіб, 25 із них — смертельно. За минулий рік на об’єктах інфраструктури Одеської магістралі було зафіксовано 34 випадки невиробничого травматизму, внаслідок яких загинуло 28 осіб. Частіше люди травмувалися в межах станції 3 26 випадків (14 із смертельним наслідком); рідше — на перегонах: 18 випадків, 11 з них — смертельно.

На станції Сула Південної залізниці до липня триватиме капітальний ремонт низької берегової платформи

У регіональній філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» триває капітальний ремонт низької берегової пасажирської платформи на станції Сула дільниці Ромодан—Ромни.

На станції Чоп залізнична лабораторія провела дослідження питної води

21 червня на станції Чоп відібрали проби питної води. Зробили це працівники підрозділу Державна установа «Лабораторний центр на залізничному транспорті Міністерства охорони здоров’я України» за планом проведення щомісячних моніторингових досліджень на об’єктах залізничного транспорту у поточному році.

У США з рейок зійшов потяг з нафтою

У штаті Айова (США), недалеко від міста Дун, зійшли з рейок 32 вантажних вагони з нафтою.

Пасажирське вагонне депо станції Київ-Пасажирський обслуговує 135 вагонів із вакуумними біотуалетами

У пасажирському вагонному депо станції Київ-Пасажирський (підрозділ філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця») нещодавно освоєно капітальний ремонт вагонних вакуумних біотуалетів.

У дитячому таборі «Лісова казка» регіональної філії «Південна залізниця» розпочався оздоровчий сезон

Наприкінці тижня відбулося урочисте відкриття дитячого оздоровчого табору «Лісова казка» Куп’янської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південна залізниця».

На трьох вугленавантажувальних станціях Придніпровської залізничники риють рівчаки та роблять насипи вздовж колії

Щоб запобігти вивезенню краденого вугілля вантажівками, на станції Богуславський за допомогою екскаватора і трактора з грейфером, які надала філія «Павлоградвантажтранс» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», ліквідували під’їзди з боку лісосмуги до двох колій.

На шести дільницях Південно-Західної завершилася реконструкція колії

Наприкінці тижня підрозділи служби колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» завершили роботи з ремонту колійного господарства на окремих дільницях.

На змаганнях з тенісу перемогли залізничники з Києва та Козятина

Вчора завершились змагання з настільного тенісу серед жінок та чоловіків ХХ Спартакіади Південно-Західної регіональної філії.

До уваги пасажирів: Придніпровська залізниця призначила додаткові приміські поїзди на святкові та вихідні дні з нагоди Дня Конституції України

На святкові та вихідні дні з нагоди Дня Конституції України для перевезень пасажирів на популярних приміських маршрутах Придніпровська залізниця призначила додаткові приміські поїзди.

Крюківський монополіст «задирає» ціни на пасажирські вагони для Укрзалізниці

Крюківський вагонобудівний завод, зловживаючи своїм монопольним становищем, за останні два роки підвищив ціни на вагони для Укрзалізниці на 65 %. В Укрзалізниці таке стрімке зростання вартості продукції виробника вважають економічно не обґрунтованим.