Новини

Китайці пустять контейнерний поїзд в Україну у 2018 році

Компанія має намір відкрити нові маршрути з Ухану в Україну, Туреччину та Іран, повідомляє ChinaDaily.

У Броварах поїзд збив молодого хлопця в навушниках.

Як повідомляють в ГУ Національної поліції Київської області, трагедія сталася в п'ятницю, близько 9:30 біля залізничного вокзалу. Загиблому броварчанину було 19 років. Він переходив дорогу у невстановленому місці та був у навушниках.

Відкрито продаж квитків на дати після 25 березня, - Євген Кравцов

ПАТ "Укрзалізниця" завершує коригування графіка руху поїздів у зв'язку з переходом на літній час і відкриває продаж проїзних документів на дати відправлення починаючи з 25.03.2018 року.  Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов у Twitter. 

Укрзалізниця продовжує покращувати сполучення з Донбасом і Азовським узбережжям

Укрзалізниця продовжує покращувати сполучення з Донбасом і Азовським узбережжям: призначено курсування двогрупного поїзда Київ-Бердянськ-Покровськ. Подробиці повідомив в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов у Facebook.

У Конотопі найбільший внесок у бюджет зробили залізничники, авіа- та машинобудівники

"Голос Конотопа" оприлюднив інформацію про найбільших платників податків у цьому місті. Згідно з офіційними даними першість за підприємствами залізниці. У 2017 р. вони сплатили до міського бюджету податків у сумі трохи більше 53 млн грн.

Оператор залізниць Британії спрямує на оновлення інфраструктури 47 млрд фунтів

Компанія Network Rail (оператор залізниць Британії) оприлюднила стратегічний бізнес-план на 2019 - 2024 рр. в розмірі 47 млрд ф. ст.,

У Помічній вшанували пам’ять учасника АТО, залізничника Олега Стасія

Вчора, 23 лютого, у виробничому підрозділі «Знам’янське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця», який знаходиться у Помічній, відкрили меморіальну дошку Олегу Олександровичу Стасію.

У вівторок 27 лютого в Києві відбудеться ІІ Міжнародна конференція «Залізниці України: розвиток та інвестиції»

У вівторок 27 лютого в Києві відбудеться ІІ Міжнародна конференція «Залізниці України: розвиток та інвестиції»

Підписання угоди між ПАТ «Укрзалізниця» та компанією General Еlectric Transportation (відео з події)

Підписання угоди між ПАТ «Укрзалізниця» та компанією General Еlectric Transportation (відео з події)

Запрошуємо всіх працівників ПАТ «Укрзалізниця» до обговорення нової редакції Антикорупційної програми.

Запрошуємо всіх працівників ПАТ «Укрзалізниця» до обговорення нової редакції Антикорупційної програми.  Відгуки, пропозиції та зауваження прохання надавати до 17:00 28.02.2018 на адресу електронної пошти [email protected] Ознайомитись з текстом програми можна за посиланням http://www.uz.gov.ua/about/documents/legislature/other_documents/

Євген Кравцов: Укрзалізниця отримає від General Electric найбільшу партію тепловозів за часів незалежної України

Сьогодні, 23 лютого 2018 року, у головному офісі Укрзалізниці підписано пакет важливих документів довгострокового партнерства з компанією General Electric. З них розпочинається перший етап співробітництва з GE для оновлення та модернізації парку тепловозів Укрзалізниці. Зокрема, підписано рамкову угоду між Укрзалізницею та GE щодо 15-річного партнерства оновлення та модернізації рухомого тягового складу.

За незаконну порубку дерев - кримінальна відповідальність

За державного обвинувачення Новоукраїнської місцевої прокуратури мешканця області притягнуто до кримінальної відповідальності за незаконну порубку дерев у захисних лісових насадженнях. Про це повідомляє прокуратура Кіровоградської області.