6 січня Укрзалізниця запрошує проїхатися в ретропоїзді

04 січня 2019, 15:49

З нагоди Різдва в Києві курсуватиме святковий ретропоїзд № 897Л, яким матимуть змогу скористатися всі охочі кияни та гості столиці. Поїзд вирушить зі станції Київ-Пасажирський 6 січня о 12.50, а закінчуватиметься подорож прибуттям на головний вокзал столиці о 15.15.

Святковий ретропоїзд на паровозній тязі 6 січня курсуватиме в складі паровоза Л-4600, чотирьох пасажирських вагонів та вагона-ресторану. Традиційно рух поїзда забезпечуватиме паровозна бригада з локомотивного депо Сновськ, заснованого в 1873 р., що зараз є базовим підприємством з обслуговування та ремонту паровозів в Україні.

Паровоз Л-4600 було побудовано Луганським заводом у 1952 р. На Південно-Західну залізницю паровоз надійшов до депо Фастів ІІ у 1959 р., а 1966 р. локомотив отримав своє теперішнє місце приписки — депо Сновськ.

Під час подорожі навколо Києва, яка триватиме майже 2,5 год, пасажири матимуть можливість помилуватися краєвидами стародавньої столиці, Дніпром, побачити вантажні й пасажирські станції та локомотивні депо.

По закінченню подорожі пасажири зможуть безкоштовно відвідати виставку історичного рухомого складу, розташовану біля 14-ї колії станції Київ-Пасажирський. Цього року до відкриття залізничного руху до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» було оновлено експозицію виставки, реставровано експонати та встановлено нові зразки унікальної історичної техніки.

Вартість дорослого квитка становить 71,54 грн, дитячого — 61,15 грн. Квитки на ретропоїзд можна придбати в залізничних касах або онлайн. Для цього потрібно зазначити маршрут Київ—Караваєві Дачі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?