8 березня Укрзалізниця запрошує проїхатися в святковому поїзді на паровозній тязі

07 березня 2019, 14:26

З нагоди Міжнародного жіночого дня в Києві курсуватиме святковий поїзд на паровозній тязі, яким матимуть змогу скористатися всі охочі кияни та гості столиці. Він вирушить зі станції Київ-Пасажирський 8 березня о 12.50, а завершить подорож прибуттям на головний вокзал столиці о 15.15.

Святковий поїзд № 897Л на паровозній тязі 8 березня курсуватиме в складі паровоза Л-4600, чотирьох пасажирських вагонів та вагона-ресторану.

Подорож навколо Києва триватиме приблизно 2,5 год. По закінченню пасажири зможуть безкоштовно відвідати виставку історичного рухомого складу, розташовану біля 14-ї колії станції Київ-Пасажирський. Цього року до відкриття залізничного руху до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» було оновлено експозицію виставки, реставровано експонати та встановлено нові зразки унікальної історичної техніки.

Традиційно рух поїзда забезпечуватиме паровозна бригада із локомотивного депо Сновськ. Паровоз Л-4600 було побудовано Луганським заводом у 1952 р. На Південно-Західну залізницю паровоз надійшов до депо Фастів ІІ у 1959 р., а 1966 р. локомотив отримав своє теперішнє місце приписки — депо Сновськ.

Квитки можна придбати в залізничних касах або онлайн. Для цього потрібно зазначити маршрут Київ—Караваєві Дачі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?