2 травня приблизно о 14 год на Привокзальній площі перед центральним входом до залізничного вокзалу станції Одеса-Головна співробітники Національної поліції розбороняли молодих одеситів, які побилися через розбіжність поглядів щодо події чотирирічної давнини.

Чоловік із квітами рушив на траурний мітинг, присвячений роковинам трагедії, що сталася на Куліковому полі. Він проходив поряд із залізничним вокзалом у той час, коли до нього звернулися молоді люди. Між ними зав’язалася словесна перепалка, яка закінчилася ударом по обличчю першого. Поліцейські, що слідкували за порядком на Привокзальній площі, втрутились у конфлікт й розняли ідеологічних опонентів.

«За фактом інциденту біля залізничного вокзалу розпочато кримінальне провадження за ст. 125 КК України: умисне легке тілесне ушкодження. Всі учасники події опитані. Підозру нікому не оголосили. На поточний час встановлюються всі обставини події», – повідомили в прес-службі ГУ НП України в Одеській області.

Додамо, у зв’язку з напруженою ситуацією в Одесі через заходи, присвячені подіям 2 травня, в місті були запроваджені безпрецедентні заходи безпеки. Протягом дня порядок боронили близько 2 тис. правоохоронців, а рух транспорту було обмежено 14-ма вулицями центральної частини міста. Зокрема й тих, які ведуть до Одеського залізничного вокзалу, що межує з Куліковим полем – площею, яка у 2014 році була одним із епіцентрів трагічних подій, а згодом стала своєрідним меморіалом пам’яті.