Оплата праці ще низки працівників товариства буде збільшена на 17—35%

28 лютого 2018, 11:56

На черговому засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця» схвалили нові оклади ще для низки категорій працівників товариства. Серед них механіки, майстри, начальники майстерень, дільниць, цехів, начальники пасажирських поїздів, виконавці робіт та інші. Запроваджені нові оклади у середньому збільшені на 17-35%.

З 1 лютого 2018 року запроваджуються збільшені місячні оклади таким категоріям працівників: старшим майстрам та майстрам – на 22-35%, старшим електромеханікам та електромеханікам – на 17-26%, старшим механікам та механікам – на 17-21%.

Також будуть збільшені на 19-31% посадові оклади начальників майстерень (цехів, дільниць), на 26% - начальників пасажирських поїздів та на 21% - виконавців робіт, включаючи старших. Робота над запровадженням нових (збільшених) посадових окладів залізничників триває й надалі.

 «Гідна заробітна плата залізничників – одне з пріоритетних питань для нас. Надзвичайно важливо зберегти кваліфіковані кадри, мотивувати колектив, адже від рівня зарплати значною мірою залежить якість виконання роботи, ставлення до своїх посадових обов’язків, а отже, і безпека руху поїздів, сервіс для пасажирів та стабільність функціонування товариства в цілому. Саме тому ще наприкінці минулого року в Укрзалізниці почали запроваджувати нову систему оплати праці, яка в середньому забезпечить зростання заробітних плат залізничникам від 17 до 30 процентів», - розповів в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Нагадаємо, що попередній етап запровадження нової системи оплати праці залізничників було здійснено 1 січня 2018 року. Саме тоді були запроваджені збільшені на 10-30% місячні оклади для провідників пасажирських вагонів та стюардів. Також у середньому на 20% були збільшені оклади робітників найпростіших професій, робота яких не тарифікується, - кур’єрів, прибиральників виробничих приміщень, сторожів, підсобних робітників та інші. Крім того, були запроваджені збільшені на 17-22% тарифні ставки для водіїв автотранспортних засобів.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?