Через епідемічну ситуацію в країні Укрзалізниця не зможе відкрити цього року корпоративні дитячі табори

24 червня 2020, 14:20

Епідемічна ситуація в Україні та рішення, прийняті Урядом, не дозволять цього літа Укрзалізниці відкривати корпоративні дитячі табори. Про це кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» повідомив директор з управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця» Іван Синяков.

За його словами, відкриття дитячих закладів можливе лише після отримання дозволів від комісій органів місцевого самоврядування. Підготовка до відкриття дитячих закладів не велася через карантинні заходи. Рекомендації та обмеження МОЗ щодо функціонування дитячих закладів оздоровлення наразі відсутні. Через обмежену кількість заїздів ціна путівки зросте майже на 50 %. Нагадаємо, що минулого року мінімальний розмір батьківського внеску становив 1,5 тис. грн. Є великий ризик низького попиту на путівки, а це спричинить збитки закладів.

 «Навіть після зняття карантинних обмежень є ризик поодиноких випадків зараження. При скупченні дітей у таборі від 100 до 450 осіб неможливо спрогнозувати динаміку поширення вірусу. За порушення протиепідемічних норм керівник закладу та відповідальні співробітники можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності, тож бачимо, що ризиків набагато більше, ніж потенційної користі», — підсумував Іван Синяков.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?