Через несанкціоновані дії зловмисників регіональна філія «Донецька залізниця» зазнала збитків на понад один мільйон гривень

20 грудня 2017, 16:16

У січні-листопаді 2017 року в регіональній філії «Донецька залізниця» було зафіксовано 56 випадків розкрадань пристроїв автоматики, телемеханіки та зв’язку. Загальна сума збитків склала понад 1 млн грн.

На Донецькій залізниці вкрай загострилася ситуація з розкраданням об’єктів інфраструктури. Щодобово фіксуються масові та організовані злочинні посягання на державне майно у вигляді зловмисного пошкодження засобів сигналізації та зв’язку.

Так, 21 березня 2017 року на станції Очеретине невідомі особи пошкодили дросель-трасформатор, викрали сигнальну тягову обмотку на суму майже 16 тис. грн.

А 17 червня 2017 року на перегоні Гродівка – Покровськ невідомі особи пошкодили весь дросель-трансформатор на суму майже 46 тис. грн.

Усі пошкоджені дросель-трансформатори були захищені металевими саркофагами, які зрізали зловмисники. Регіональна філія «Донецька залізниця» прийняла рішення встановити залізобетонні саркофаги в цих місцях, а також інших місцях, до яких проявляють надмірний інтерес любителі легкої наживи.

Залізничники нагадують, що незаконне втручання в діяльність залізничного транспорту може призвести до перебоїв у руху поїздів, виникнення аварійних ситуацій із вкрай небезпечними наслідками, поставити під загрозу безпеку руху поїздів. Крім того, за протизаконні дії передбачана як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?