Чотири фахівці служби енергоменеджменту Одеської отримали сертифікати

06 липня 2019, 19:13

Спеціалісти служби енергоменеджменту регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» взяли участь у мультисистемному тренінгу з підвищення енергоефективності підприємств, який нещодавно проходив в Одесі та Харкові.

Захід було проведено фахівцями з Національної лабораторії Oak Ridge (ORNL) та Асоціації інженерів енергетиків України в рамках проекту Міністерства енергетики США та спеціальної програми американського бізнес-стажування SABIT.  

Тренінг містив навчальні візити до провідних підприємств України. Там були продемонстровані практичні основи проведення енергетичних оцінок різних енергетичних систем підприємств і аналізу енергоефективності їхньої роботи. Також мультисистемне навчання охоплювало енергетичні системи — стиснене повітря, котельні, технологічне опалення, насоси, вентилятори тощо.

На семінарах фахівці поділилися досвідом проведення енергоаудитів згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 50001 та провели спільно з учасниками енергетичне оцінювання оглянутих підприємств.

За результатами міжнародного тренінгу чотири фахівці служби енергоменеджменту регіональної філії «Одеська залізниця» отримали іменні сертифікати.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?