Дирекції залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій (ДН-5) Одеської — два роки

02 червня 2020, 12:32

Нова структура була створена для якісного обслуговування портів та поліпшення перевізного процесу в регіональній філії «Одеська залізниця» два роки тому 1 червня. До ДН-5 увійшли дев’ять станцій, які співпрацюютьи з морськими та річковими портами Причорномор’я.

Дирекція реалізовує програму розвитку інфраструктури практично кожної припортової станції.  Залежно від потреб відбуватиметься реконструкція парків, будівництво приймально-відправних колій, електрифікація горловин тощо. Працює ДН-5 і над впровадженням новітніх технологій. Як дізналися кореспонденти «Медіацентру «Магістраль», наразі дирекція вдосконалює проєкт з обміну інформацією, щоб партнери в режимі онлайн могли формувати заявки, проглядати плани та посування вантажів.

До другої річниці ДН-5 підійшла з хорошими показниками. За чотири місяці поточного року припортові станції ДН-5 вивантажили на понад 25 тис. вагонів більше, ніж за  аналогічний період минулого. Майже на 18 млн більше отримано нетарифних надходжень.

А вчора, у день другої річниці дирекції, припортова станція Берегова поставила рекорд. Так, протягом доби 1 червня на станції обробили 1034 вагони. З них 937 вагонів становило вивантаження.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?