Донецька залізниця долучилася до святкування Дня захисту дітей

02 червня 2018, 06:25

У День захисту дітей на базі Лиманського центру професійного розвитку персоналу для дітей, батьки яких працюють у регіональній філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» було проведено пізнавальну та захоплюючу квест-гру, аби нагадати, що професія залізничник - це престижно.

«Головною метою заходу є укріплення сімейних цінностей, формування сімейних династій та елементів корпоративної культури. Залізничники розуміють, що залізниця є однією з найголовніших галузей, яка є невід’ємною частиною економічної стабільності в Україні», - сказав керівник Лиманського центру професійного розвитку персоналу Володимир Романович Сіднєв.
По закінченню діти отримали пам’ятні подарунки та солодощі, спільно підготовлені регіональною філією «Донецька залізниця» та Лиманською профспілковою організацією.

Другим етапом святкування Дня захисту дітей стала екскурсія до музею локомотивів на базі локомотивного депо Лиман. Діти з захватом роздивлялися еволюцію розвитку локомотивів, ставили цікаві запитання з приводу зовнішнього вигляду локомтивів та роботи машиністів.

На завершення насиченого святкового дня діти переглянули концертно-розважальну програму під назвою «В дитинстві все буває - там казка оживає» у Будинку культури залізничників у місті Лиман.

Більше фото можна переглянути на сторінці регіональної філії "Донецька залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" у Facebook.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?