Донецька залізниця запросила на роботу випускників транспортних навчальних закладів

30 березня 2018, 15:40

28 березня в Артемівському коледжі транспортної інфраструктури, а 29 березня в Слов’янському коледжі транспортної інфраструктури відбулися зустрічі майбутніх випускників з представниками роботодавців. Регіональну філію «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» на цих заходах представляли керівники відповідних галузевих служб, а також відділу підготовки та підвищення кваліфікації та відділу кадрів.

Вітаючи майбутніх випускників, в.о. начальника відділу підготовки та підвищення кваліфікації регіональної філії Лілія Рибіна зазначила: «Студентські роки швидко летять, і вже через три місяці ви отримаєте дипломи й станете на шлях дорослого життя. Мета нашої зустрічі сьогодні – розповісти молодим фахівцям про можливості, які перед ними відкриваються. Ви, як молоді фахівці, отримаєте перше робоче місце, а ми отримаємо кваліфікованих працівників на вакантні посади. Впевнені, що перше робоче місце, яке отримає кожен випускник, буде вдалим стартом для успішної трудової діяльності в майбутньому».

Залізничники розповіли майбутнім випускникам про переваги та гарантії для молоді, яка отримує перше робоче місце. Серед них додаткові соціально-побутові пільг,и гарантії та компенсації, передбачен Колективним договором регіональної філії «Донецька залізниця», можливість проживання в гуртожитку тощо.

Загалом у цих двох заходах взяли участь майже 100 студентів, із них 80 осіб виявили бажання працювати за фахом у регіональній філії «Донецька залізниця».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?