Доступна подорож — Укрзалізниця включила до поїзда «Чотири столиці» два плацкартні вагони

28 лютого 2019, 15:11

Укрзалізниця робить міжнародні подорожі доступнішими. Із 2 березня в складі поїзда «Чотири столиці» № 31/32 Київ—Рига курсуватимуть два плацкартні вагони, вартість проїзду в яких буде значно нижчою, ніж у купейних вагонах. Загалом у складі поїзда буде п’ять купейних вагонів, два плацкартні та один СВ.

Вартість квитка в плацкартному вагоні з урахуванням комплекту постільної білизни станом на 28 лютого 2019 р. на поїзд № 31 становить:

  • у сполученні Київ—Рига — 1415,55 грн;
  • Київ—Вільнюс — 1065,50 грн;
  • Київ—Мінськ — 805,20 грн.

Для порівняння: вартість проїзду в купейному вагоні в сполученні Київ—Рига становить 2164 грн, а у вагоні СВ — 4283 грн.

Таким чином Укрзалізниця робить міжнародні подорожі поїздом до країн Балтії доступнішими широкому колу споживачів.

Тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом у міжнародному сполученні з державами СНД та Балтії встановлюються на підставі Угоди про Міждержавний пасажирський тариф. Відповідно до зазначеної угоди вартість (тарифи) на перевезення пасажирів встановлює кожна з держав по своїй території. Вартість проїзду становить суму вартості проїзду по території кожної країни та розраховується у швейцарських франках за курсом, встановленим на день оформлення проїзного документа.

Нагадаємо, що поїзд № 31/32 почав курсувати з 28 вересня 2018 р. З розкладом поїзда можна ознайомитися на сайті АТ «Укрзалізниця», а квитки придбати за допомогою онлайн-системи.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?