Екс-керівники Центру управління промисловістю підозрюються у привласненні 7 млн грн

09 липня 2019, 09:41

Правоохоронні органи розслідують закупівлю за завищеними цінами обладнання філією «Центр управління промисловістю» у підприємства, яке афілійоване з її екс-керівником. Відповідні факти виявлені під час перевірки філії Департаментом економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця».

Зокрема, перевіркою виявлено, що під час закупівлі пересувного дробарно-сортувального комплексу було безпідставно завищено його вартість більш ніж на 7 млн грн. Крім того, обладнання вартістю майже 16 млн грн було поставлено на підприємство невідповідної якості: китайського виробництва замість українського, як було заявлено в тендерній пропозиції.

Матеріали перевірки було передано до Державного бюро розслідувань, де відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживань службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою). Оперативне супроводження кримінального провадження здійснює Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?