Євген Кравцов представив трудовому колективу регіональної філії «Львівська залізниця» нового керівника

05 червня 2018, 17:07

Сьогодні, 5 червня 2018 року, в управлінні регіональної філії «Львівська залізниця» відбулася зустріч в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» з трудовим колективом Львівської магістралі, під час якої Євген Кравцов представив залізничникам Володимира Крота в якості директора виконавчого регіональної філії. На цій посаді Володимир Крот має забезпечити стабільну та ефективну роботу регіональної філії «Львівська залізниця».

Колектив філії складають кваліфіковані, компетентні й відповідальні працівники. Проблемні моменти в її діяльності, за словами Євгена Кравцова, багато в чому полягали в неналежному рівні менеджменту, що змусило правління компанії вдатися до радикальних кадрових рішень.

«Значення стабільної роботи Львівської залізниці в структурі ПАТ «Укрзалізниця» важко переоцінити, – зазначив Євген Кравцов. – За кілька попередніх років суттєво зросли і продовжують збільшуватися обсяги вантажних потоків, що прямують на експорт через прикордонні переходи в європейські країни, очевидною є висока залежність економіки від того, наскільки якісно працює залізниця. Якщо колись у нас виникали проблеми з ритмічним пропуском поїздів у напрямку портів, то нині така проблема, власне, на Львівській залізниці. До її розв’язання була прикута увага правління та всього центрального апарату ПАТ «Укрзалізниця». Зрозуміло, що комплекс проблем технічного, експлуатаційного характеру доповнювала і певна невизначеність у кадрових питаннях на рівні керівництва залізниці. Тож ми вирішили в такий спосіб дати конкретний посил трудовому колективу до мобілізації всіх зусиль на виконання поставлених завдань під керівництвом постійного досвідченого керівника. З цією метою я підписав наказ про призначення директором виконавчим регіональної філії «Львівська залізниця» Крота Володимира Степановича», – зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

Представляючи нового керівника Львівської залізниці, Євген Кравцов наголосив, що Володимир Крот є досвідченим спеціалістом, професіоналом, який усе своє трудове життя присвятив залізниці. І той факт, що до цього призначення він реалізовував технічну політику ПАТ «Укрзалізниця», свідчить, що оперативне та послідовне вирішення проблем, які нині заважають стабільній роботі Львівської залізниці, є сьогодні пріоритетним.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?