Євген Кравцов привітав мільйонного пасажира Kyiv Boryspil Express

27 грудня 2019, 14:09

Укрзалізниця зустріла мільйонного пасажира Kyiv Boryspil Express. Ювілейного клієнта зустрів голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов і вручив пам’ятний диплом та символічні подарунки.

«Сьогодні ми вітаємо мільйонного пасажира Kyiv Boryspil Express. Ця цифра — свідчення того, що проєкт успішний і затребуваний. За нашими прогнозами, наступного року обсяг перевезень на рейсах Kyiv Boryspil Express збільшиться. Ми готові й зробимо все необхідне для комфорту наших пасажирів», — зазначив Євген Кравцов.

Нагадаємо, швидкісний експрес між станцією Київ-Пасажирський та Міжнародним аеропортом «Бориспіль» почав курсувати 30 листопада 2018 р. За цей період він здійснив понад 11 тис. рейсів, на добу — до 58 рейсів.

Найбільшою популярністю користуються рейси № 842 Київ-Пасажирський—Бориспіль-Аеропорт о 17:50 та № 845 Бориспіль-Аеропорт—Київ-Пасажирський о 19:17. Рекордну кількість пасажирів експреси перевезли в серпні та вересні 2019 р. — 98,2 тис. та 107,6 тис. відповідно.

На шляху прямування з Центрального залізничного вокзалу до Міжнародного аеропорту та зворотно передбачена проміжна зупинка на станції Дарниця. З метою підвищення ефективності перевезення на цьому маршруті вже облаштовується платформа для запровадження зупинки експреса на станції Видубичі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?