Євген Кравцов увійшов до рейтингу «100 найвпливовіших українців»

20 грудня 2019, 10:36

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов увійшов до рейтингу «100 найвпливовіших українців» за версією видання «Фокус».

«За два роки він зміг вивести компанію зі стану дефолту й закріпити за Укрзалізницею статус однієї з найбільш фінансово стабільних компаній у державному секторі. Крім того, Кравцов поставив крапку у вічному питанні «непрозорого» розподілу вагонного парку Укрзалізниці», — повідомляє видання.

Автори публікації підкреслюють, що перехід на онлайн-розподіл усього парку вантажних вагонів через систему ProZorro виключить усі корупційні ризики й залишить у минулому ручний розподіл у вагонному господарстві.

Вони також наголошують, що наступним кроком на шляху до розвитку Укрзалізниці стане вихід на IPO першою серед державних компаній.

«Для Укрзалізниці вихід на IPO — один з найкращих і наймасштабніших механізмів залучення фінансування. Більше того, влітку Укрзалізниця завершила ще один важливий процес виходу на міжнародні ринки — випуск євробондів. Цінні папери компанія випустила на максимально вигідних умовах, без державних гарантій, що для залізниці, яка була на межі дефолту, результат феноменальний», — пише «Фокус».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?