Франтішек Буреш призначений на посаду заступника голови наглядової ради Чеського технічного університету

28 грудня 2019, 08:51

Член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш призначений на посаду заступника голови наглядової ради Чеського технічного університету одного з найбільших та найстаріших технічних університетів Європи. Нове керівництво Чеського технічного університету, до складу якого увійшов Франтішек Буреш, було обрано в грудні цього року.

Цей навчальний заклад очолюють авторитетні керівники, зокрема топ-менеджери провідних промислових компаній і представники професійних асоціацій. Досвід відомого міжнародного менеджера важливий для подальшого розвитку університету — авторитетного навчального закладу в європейському освітньому просторі.

Франтішек Буреш, який відповідає в АТ «Укрзалізниця» за реалізацію програми з оновлення й будівництва рухомого складу, має великий досвід роботи на керівних посадах таких світових виробників, як Alstom, Skoda Holding Group і Skoda Electric. До роботи в Укрзалізниці Франтішек Буреш був генеральним директором ремонтної компанії Чеських залізниць і генеральним директором Європейського залізничного випробувального інституту ВНЗ Велім.

Менеджер здобував освіту в найкращих навчальних закладах. Він закінчив Університет Масарика в Брно (юридичний факультет), Ecole Supérieure De Commerce Et De Management — Escem, Університет Нью-Йорка, МВА бізнес-школу в Празі, Університет Західної Богемії в Пльзені, SPŠE Brno (технічна вища школа електротехніки).

Довідка

Чеський технічний університет має вісім факультетів (цивільне будівництво, машинобудування, електротехніка, атомна та фізична інженерія, архітектура, транспорт, біомедична інженерія, інформаційні технології). Тут навчаються понад 18 тис. студентів. Університет навчає технічних експертів, вчених і менеджерів, які володіють іноземними мовами та здатні швидко адаптуватися до вимог ринку.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?