Із 1 червня на Південній залізниці у приміському сполученні перевезено понад 704 тис. пасажирів

23 червня 2020, 12:03

Із 1 до 21 червня 2020 р. приміськими поїздами регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» перевезено 704 тис. 256 пасажирів. Сума від продажу квитків становила 9 млн 748 тис. 954 грн.

Наразі в межах обслуговування регіональної філії «Південна залізниця» курсує 156 приміських поїздів. До початку введення обмежувальних заходів на території обслуговування філії за повним графіком курсувало щодобово майже 400 приміських поїздів. З 24.06.2020 розпочнеться курсування ще 23 приміських поїздів.

У разі прийняття надалі відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій призначення приміських поїздів буде продовжуватися.

З метою дотримання протиепідемічних заходів безпеки щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції під час здійснення приміських залізничних перевезень, проводяться дезінфекційні заходи у рухомому складі. Працівники задіяні в обслуговуванні пасажирів, забезпечені засобами індивідуального захисту.

На вокзалах та в поїздах проводиться інформування пасажирів про необхідність дотримання протиепідемічних заходів безпеки з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції під час користування послугами залізничного транспорту та про відповідальність за їх порушення. Лише свідоме ставлення пасажира та неухильне дотримання рекомендацій МОЗ при користуванні залізничним транспортом гарантуватиме безпеку проїзду залізницею. Тому закликаємо пасажирів вдягати захисну маску та дотримуватися соціальної дистанції

З детальним розкладом руху приміських поїздів, котрі відновили курсування, можна ознайомитись на вебсайті Південної залізниці.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?