Із 3 серпня тимчасово скасовано зупинку низки поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі

01 серпня 2020, 11:05

Укрзалізниця, на виконання норм Постанови Кабінету Міністрів України № 641 і рішень обласних регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 3 серпня тимчасово скасовує зупинку низки поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі у зв’язку з посиленням карантинних заходів, спричинених пандемією коронавірусу.

Так, зазначене обмеження діятиме для поїздів: № 41/42 сполученням Дніпро—Трускавець, № 98/97 Ковель—Київ, № 88/87 Ковель—Новоолексіївка, № 12/11 Одеса—Львів, № 81/82 Київ—Ужгород, № 49/50 Київ—Трускавець, № 136/135 Чернівці—Одеса, № 108/107 Одеса—Ужгород, № 110/109 Львів—Херсон, № 86/85 Львів—Новоолексіївка, № 715/716 Київ—Львів.

Зупинка на зазначених станціях буде відновлена після отримання рішень регіональних комісій про послаблення карантинних заходів у Луцьку та Тернополі.

Пасажирам цих поїздів, які планували слідувати у/з Луцька та Тернополя буде запропоновано повернення повної вартості квитків.

Нагадаємо, рішення щодо відкриття або обмеження пасажирського сполучення приймаються комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних адміністрацій, після чого відповідні пропозиції надаються Укрзалізниці.

Усі пасажирські поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Під час перебування на об’єктах інфраструктури, посадки в поїзд та безпосередньо в рухомому складі необхідно обов’язково вдягнути захисну маску чи респіратор, користуватися іншими засобами індивідуального захисту, а також суворо дотримуватися всіх рекомендацій МОЗ для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?