Херсонська дирекція залізничних перевезень відзначила 60-річчя

03 липня 2018, 13:31

Колектив Херсонської дирекції залізничних перевезень відзначив 60-річний ювілей.

Привітати працівників прибула делегація від управління філії, яку очолив в. о. директора регіональної філії «Одеська залізниця» Сергій Нікулін. У своєму зверненні до трудового колективу очільник запевнив присутніх у тому, що, незважаючи на оптимізаційні процеси, всі працівники, які бажають продуктивно працювати на благо магістралі, й надалі будуть частиною сім’ї залізничників.

Від імені ветеранів дирекції виступив колишній начальник Херсонської дирекції Євген Коваленко, який згадав основні віхи історії розвитку та роботи виробничого підрозділу магістралі. Також із привітальними словами виступили профспілковий лідер Олександр Арефін та теперішній начальник Херсонської дирекції залізничних перевезень Ігор Сахно. Керівник побажав присутнім наснаги, трудових здобутків та подальшого розвитку взаємовідносин із клієнтами.

З нагоди ювілею за вагомий внесок у розвиток дирекції залізничних перевезень було нагороджено почесними грамотами, подяками та годинником від директора філії 21 працівника ДН-4.

Святковим дарунком для залізничників стало привітання від артистів Херсонського музичного драматичного театру, які виступили із концертом, насиченим піснями, танцями та жартами.

Нагадаємо, що наразі дирекція обслуговує два крупних міста обласного значення — Миколаїв та Херсон. У штаті дирекції працює 728 залізничників. У безпосередньому підпорядкуванню дирекції знаходяться майже 50 станцій. До передачі в Дирекцію залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій організацією роботи станцій Жовтнева, Прибузька, Миколаїв-Вантажний, Херсон, Херсон-Порт займалася Херсонська дирекція залізничних перевезень.

За п’ять місяців 2018 р. дирекцією було відправлено 810,7 тис. пасажирів.

 

Довідка

Херсонську дирекцію залізничних перевезень (раніше — Херсонське відділення першого класу) було організовано відповідно до наказу Міністерства шляхів сполучення за № 1824 від 26 червня 1958 р.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?