За перше півріччя цього року Укрзалізниця перевезла майже 187 тис. пасажирів до країн ЄС, у зворотному напрямку — 111 тис. осіб, що більш ніж у два рази перевищує відповідні показники минулого року. Тоді за перше півріччя в країни ЄС було придбано майже 81 тис. квитків, у зворотному напрямку — 47 тис.

«Те, що ми перевезли пасажирів на 100 тис. більше, ніж за цей же період у минулому році, — яскравий приклад успішної та ефективної роботи ПАТ «Укрзалізниця» в організації таких перевезень. Ми реалізували лояльну та виважену тарифну політику. І як приклад: поїзди до Варшави та Перемишля завантажені практично на 90 %», — повідомив у Facebook в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Аналіз населеності поїздів показує, що найпопулярнішим напрямком залишається Київ—Перемишль. У напрямку Польщі поїзд № 715 курсує завантаженим на 92 %, а поїзд № 705 — на 57 %. Загалом за шість місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 132 тис. пасажирів до Перемишля проти 58 тис. пасажирів — показника шести місяців минулого року».

Також великим попитом користується поїзд № 67 Київ—Варшава, яким скористалося майже 13 тис. пасажирів, а поїзд у середньому заповнений на 82 %.

Нагадаємо, що днями Укрзалізниця анонсувала запуск нового поїзда сполученням Мукачево—Будапешт.