Кількість порушень нормальної роботи пристроїв контактної мережі зменшилася на 22 %

28 травня 2020, 14:08

Бальна оцінка стану контактної мережі загалом по АТ «Укрзалізниця» у першому кварталі 2020 р. становить 19 балів («відмінно»).

Як розповів кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» директор Департаменту електрифікації та електропостачання АТ «Укрзалізниця» Юрій Твердохліб, завдяки чіткій програмі дій щодо мінімізації впливу наслідків COVID-19 і вживанню технічно-організаційних заходів на період впровадження карантину, в господарстві вдалося покращити стан безпеки руху поїздів. Так, з початку календарного року кількість порушень нормальної роботи пристроїв контактної мережі зменшилася на 22 % (із 77 випадків у минулому році до 60 у 2020-му).

Також виконувався комплекс робіт із технічного обслуговування та ремонту пристроїв електропостачання, насамперед спрямованих на підготовку господарства до забезпечення літніх пасажирських перевезень:

— виконано об’їзди 14 тис. 805 км головних електрифікованих пасажирських ходів вагонами-лабораторіями з випробування контактної мережі;

— відрегульовано 2774 км контактної підвіски електрифікованих дільниць;

— відрегульовано 5353 повітряні стрілки та 3889 секційних ізоляторів, які встановлені у місцях прилягання до головних колій;

— замінено 106 лінійних трансформаторів ОМ з погіршеними експлуатаційними характеристиками;

— на кінцевій стадії перебувають роботи з перевірки та відновлення працездатності пристроїв грозозахисту.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?