Конотопський залізничний вузол оновлюється

22 лютого 2018, 11:42

У рамках виконання програм з покращення експлуатаційної роботи сортувальних станцій Південно-Західної залізниці та покращення умов праці працівників регіональної філії на Конотопському залізничному вузлі проведено комплекс робіт.

Зокрема, у приміщенні чергового по станції встановлено сучасне світлодіодне освітлення. Світлодіодні прилади споживають у 3-4 рази менше електричної енергії та працюють довше за звичайні. Це робить їх застосування вигідним, адже дозволяє залізниці заощаджувати електроенергію та кошти.

На приміському вокзалі було пофарбовано стіни в приміщеннях для працівників моторвагонного депо та операторів. Окрім цього, у приміщенні для операторів оновлено електромережу, відремонтовано підлогу та вкладено нове лінолеумне покриття.

Наразі ведуться підготовчі роботи по встановленню енергоощадних світлодіодних світильників у приміщенні маневрового диспетчера, а також готується технічне завдання на проектування станційної огорожі.

Перебіг усіх робіт знаходиться під постійним контролем в.о. директора регіональної філії Романа Веприцького.

Нагадаємо, що на цей час на Південно-Західній залізниці діє низка комплексних програм, покликаних вивести роботу регіональної філії на новий якісний рівень. Це програма розвитку господарства приміських пасажирських перевезень; розвитку залізничної інфраструктури; відновлення локомотивного господарства; покращення результатів закупівель товарів та послуг; житлових умов та забезпечення залізничників житлом; покращення роботи сортувальних станцій.

За словами Романа Веприцького, реалізація цих фундаментальних програм схвалена керівництвом ПАТ «Укрзалізниця», особисто в.о. голови правління Євгеном Кравцовим, і відповідає галузевій стратегії реформування.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?