Криворізька дирекція залізничних перевезень нарощує обсяги вантажної роботи

09 червня 2020, 11:01

Як повідомив кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» в. о. заступника начальника Криворізької дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Придніпровська залізниця» Артем Ходос, у травні досягнутий вищий від початку року рівень середньодобового навантаження — понад 183 тис. т. Важливим позитивним сигналом є те, що вантажопотік зростає на основних напрямках перевезень — на Одеські порти та на Маріупольський промисловий майданчик. Також активізуються інші відправники металургійної продукції й сировини.

У травні щодоби вантажили по більш ніж 183 тис. т. При цьому за останню декаду травня кілька разів мали місце своєрідні сплески, коли щодобово відправляли до 200 тис. т.

Про обнадійливість тенденцій свідчить те, що підтверджують свої попередні замовлення Інгулецький, Південний, Центральний Північний ГЗК та «Суха балка». Є позитивні сигнали від клієнтів станцій Батуринська, Нікополь, Жовті Води ІІ, Жовтокам’янка та ін.

Приріст навантаження наразі спостерігається і на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», комбінат тільки через станцію Кривий Ріг-Головний щодобово відвантажує по три—чотири маршрути із залізорудним концентратом.

Найскладнішим для дирекції у сенсі обсягів перевезень виявився квітень, тоді щодобово вантажили на 15—20 тис. т менше, ніж у березні чи травні. Хочеться сподіватися, що і для залізничників, і для вантажовідправників складний період карантинних обмежень поступово залишається позаду.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?