Kyiv Boryspil Express перевіз стотисячного пасажира, — Євген Кравцов

26 січня 2019, 20:49

Швидкісним експресом, що курсує між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль», перевезено стотисячного пасажира. Сьогодні ввечері його зустріли та привітали залізничники на Центральному вокзалі в Києві. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«100-тисячного пасажира сьогодні перевіз Kyiv Boryspil Express! Пані Тетяна прилетіла з Китаю. Експресом їхала в аеропорт, поверталась таким же маршрутом. Далі — залізницею до рідного Запоріжжя», — написав Євген Кравцов.

Стотисячний рубіж із перевезених пасажирів експрес подолав менше ніж за два місяці. «Це дуже гарний показник. У середньому за добу майже 2 тис. пасажирів обирають комфортне сполучення залізницею з Міжнародним аеропортом «Бориспіль». Експрес працює в цілодобовому режимі, на день це 27 рейсів», — наголосив він.

За словами очільника компанії, зараз залізничники вивчають динаміку пасажиропотоку, аби врахувати пікові навантаження та зробити графік максимально зручним. «Вже у червні очікуємо, що попит на квитки на Kyiv Boryspil Express буде рости — почнеться сезон відпусток», — зазначив Євген Кравцов.

Нагадаємо, що сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль» Укрзалізниця відкрила 30 листопада 2018 р. Експрес функціонує в режимі 24/7 та щодоби здійснює 27 рейсів. Із графіком курсування поїзда можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

Квитки на експрес можна придбати в кіосках самообслуговування, які розміщені на конкорсі над 14-ю колією на вокзалі в Києві. Для придбання квитка за готівковий розрахунок організовані дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах. В аеропорту «Бориспіль» квитки можна придбати в касах та терміналах, що розташовані на вході до залізничної платформи. На станції Дарниця квитки можна придбати в касі № 2. Вартість квитка — 80 грн.

Раніше повідомлялося, що у 2019 р. Укрзалізниця здійснить реконструкцію транспортно-пересадочного вузла Видубичі для облаштування на ньому зупинки швидкісного поїзда Kyiv Boryspil Express.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?