Kyiv Boryspil Express вже здійснив 1000 рейсів

18 грудня 2018, 13:24

Швидкісний поїзд Kyiv Boryspil Express вже здійснив 1 тис. рейсів та перевіз 30 тис. пасажирів. Новий експрес виконує графік руху на 99,6 % — це достатньо високий показник.

Наразі експрес працює ритмічно, а Укрзалізниця й надалі розвиватиме цей проект. Так, вже у 2019 р. компанія запровадить зупинку експреса на станції Видубичі, де для нього буде збудована окрема платформа. Завдяки чому Укрзалізниця фактично з’єднає метрополітен з експресом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль».

Наразі щодоби на маршруті Київ—Міжнародний аеропорт «Бориспіль» працює 27 пар поїздів, у разі зміни пасажиропотоку Укрзалізниця перегляне їхню кількість.

Квитки на експрес можна придбати в кіосках самообслуговування, які розміщені на конкорсі над 14-ю колією на вокзалі у Києві. Для придбання квитка за готівковий розрахунок організовані дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах. В аеропорту «Бориспіль» квитки можна придбати в касах та терміналах, що розташовані на вході до залізничної платформи. На станції Дарниця квитки можна придбати в касі № 2.

Нагадаємо, що новий експрес почав курсувати 30 листопада 2018 р.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?