Лише за 9 місяців 2018 року вандали пошкодили 110 склопакетів швидкісних поїздів

12 жовтня 2018, 07:14

Вандали пошкодили зовнішнє обладнання швидкісних поїздів корейського та вітчизняного виробництва (салонні вікна вагонів, лобове скло кабіни машиністів) за дев'ять місяців 2018 р. Загалом вони розбили 110 склопакетів і завдали збитків більш ніж на 660 тис. грн.

Дії вандалів спричиняють збитки компанії, наражають на небезпеку залізничників і мандрівників, а також створюють загрозу безпеці руху поїздів.

Найпоширенішими актами вандалізму на залізниці є пошкодження лобових та бокових склопакетів електропоїздів — кидання в поїзд, що рухається, важких предметів (здебільшого каміння). І такі випадки почастішали. Прикро, що підлітки сприймають вандалізм як гру, а руйнування — як можливість виділитися у групі однолітків за рахунок прояву сили.

Залізничники просять батьків, вчителів, вихователів та всіх небайдужих роз’яснити  підліткам, що руйнівні дії не прикрашають, а небезпечна поведінка на залізниці піддає ризику як власне життя, так і оточуючих людей. 

Також залізничники просять усіх свідомих громадян повідомляти про скоєні акти вандалізму працівникам залізниці та співробітникам Національної поліції.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?