Львівська залізниця: водії автотранспорту продовжують порушувати правила дорожнього руху на переїздах

06 лютого 2019, 07:15

Впродовж січня 2019 р. на залізничних переїздах Львівської магістралі трапилося дві дорожньо-транспортні події, внаслідок яких травмовано чотири особи. Хоча за аналогічний період минулого року було зафіксовано таку ж кількість ДТП, у цих випадках, на відміну від цьогорічних, обійшлося без людських травм.

Залізничники наголошують, що всі випадки дорожньо-транспортних подій на перехрестях колій із автошляхами стаються із вини водіїв автотранспорту, які порушують правила дорожнього руху, ризикуючи не лише власною безпекою, а й життям та здоров’ям пасажирів. 9 січня цього року на переїзді 15 км перегону Межиріччя—Карапчів водій мікроавтобуса Меrcedes грубо порушив правила дорожнього руху, перетинаючи переїзд. Унаслідок невдалої спроби проскочити перед поїздом зазнали травм водій і пасажири мікроавтобуса.

Вочевидь, забракло дисципліни та витримки водію Volkswagen, який 26 січня цього року спричинив ДТП на залізничному переїзді 438 км перегону Ковель—Повурськ. Автолюбитель вирішив не зупинятися на вимогу відповідних знаків і в'їхав прямісінько у бік першого вагона приміського поїзда сполученням Ковель—Сарни, що рухався колією через переїзд. Якщо не зважати на серйозний стрес, якого зазнали працівники локомотивної бригади, пасажири поїзда і власне водій-порушник, у цьому випадку, на щастя, обійшлося без травм.

Попри наполегливі заклики залізничників до водіїв автотранспортних засобів із вимогою неухильно дотримуватися правил дорожнього руху на залізничних переїздах, що є зонами підвищеної уваги, ситуація залишається складною. Впродовж минулого року на переїздах Львівської залізниці трапилося 23 ДТП, що на п’ять випадків більше, ніж у 2017 р. Всі без винятку аварії на переїздах сталися з вини водіїв автотранспорту. Загалом торік ці аварії забрали чотири людські життя, у 2017-му було п’ять смертельних випадків. А от кількість травмованих унаслідок ДТП на переїздах, порівняно зі статистикою 2017-го, минулого року зросла майже вдвічі (17 проти 10 осіб).


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?