Залізничники регіональної філії «Львівська залізниця» занепокоєні зниженням рівня безпеки дорожнього руху, що спостерігається з початку 2019 р. на залізничних переїздах магістралі. За два місяці 2019 р. вже зафіксовано сім дорожньо-транспортних подій (ДТП) на переїздах, що на три випадки більше, ніж за аналогічний період минулого року. Внаслідок цих ДТП зазнало травм 10 осіб, тоді як торік постраждалих не було.

Залізничники наголошують, що причиною всіх випадків дорожньо-транспортних подій на залізничних переїздах є грубі порушення водіями автотранспорту правил дорожнього руху. При цьому працівники залізниці звертають увагу на факти недбалого, а іноді навіть зухвалого ставлення водіїв до правил безпеки. Свідченням цього є дві цьогорічні ДТП, що сталися внаслідок в’їзду автотранспорту в бік поїзда, що рухався через залізничний переїзд. Серед інших порушень, які часто призводять до біди, нехтування дорожніми знаками, звуковим та світловим попередженням переїзної сигналізації, спроби об’їхати опущені шлагбауми тощо.

Львівська магістраль у черговий раз закликає водіїв автомобільного транспорту неухильно дотримуватися правил перетину залізничних переїздів, адже безвідповідальна поведінка становить серйозну загрозу їхньому життю та здоров’ю, а також безпеці пасажирів та залізничників.