Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту підготувався до дистанційного навчання

15 вересня 2020, 09:19

Оскільки Харківська область перебуває на межі «червоної» зони карантину, освітні заклади готуються до можливого переходу на дистанційну форму навчання. Серед них і Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту.

Наразі тут створили онлайн-платформу з навчальними й методичними матеріалами, розробили мобільне освітнє середовище, що відповідає структурі освітнього процесу та дає можливість своєчасного наповнення навчального контенту. Для учнів та педагогів працює сайт «Дистанційне навчання», на якому розміщуються розклад занять і матеріали до кожного уроку. Передбачена проста система навігації. Матеріали до уроків містять презентації, конспекти, опорні схеми, посилання на інтерактивні вправи LearningApps, тестові завдання в Google-формах, QR-коди, відеозаписи демонстрацій практичних робіт; посилання на джерела інформації; відеоуроки та посилання на відеоматеріали, відзняті викладачами; зв’язок із Classroom і зворотний.

Для проведення професійно-практичної підготовки розроблено сайти майбутніх залізничників з професій «Слюсар з ремонту рухомого складу», «Касир квитковий, касир вантажний». Там розміщені матеріали для проведення уроків виробничого навчання (інструкції, технологічні карти, креслення та відеозаписи з покроковим виконанням слюсарних операцій).


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?