Майже 12 тис. залізничників Львівської магістралі долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

16 квітня 2019, 15:21

Весняної пори залізничники Львівської магістралі поряд із виконанням виробничих завдань приділяють серйозну увагу суто господарським справам, влаштовуючи велике прибирання у виробничих цехах і будівлях, на подвір’ях підприємств та підрозділів, а також на прилеглій території. Зазвичай комплекс таких робіт завершується напередодні Великодніх свят, а підсумки першого етапу масштабної акції підбивають участю у проведенні всеукраїнського Дня довкілля, що відбувся у суботу, 13 квітня.

Із початку квітня цього року до участі в заходах із благоустрою долучилося майже 12 тис. залізничників Львівської магістралі. За цей час працівники регіональної філії подбали про порядок у внутрішніх приміщеннях та на територіях виробничих підрозділів, прибирали сміття на штучних спорудах, коліях та в смугах відведення, займалися впорядкуванням лісосмуг, проводили побілку залізничних платформ, фарбування огорож тощо. Загалом упродовж двох тижнів залізничники охопили увагою територію загальною площею понад 1,3 тис. га, при цьому охайного вигляду набувають не лише об’єкти інфраструктури, а й розташовані поблизу водойми і сквери. Із настанням теплішої пори ошатного вигляду залізничним об’єктам та довкіллю додадуть понад 1,7 тис. висаджених дерев та кущів, а також майже 39 га впорядкованих газонів та клумб.

Варто зазначити, що поряд із власними клопотами під час весняного прибирання залізничники щоразу змушені відволікатися на усунення наслідків чужої безгосподарності та непорядності, витрачаючи час і кошти на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ. От і цього року працівники магістралі вже прибрали понад 260 несанкціонованих скопищ будівельних відходів та іншого мотлоху побутового походження, що впродовж зими з’явилися та впритул наблизилися до колії.

З огляду на велике господарство та чималу територію, що об’єднує сім областей західного регіону, львівські залізничники продовжують роботу зі впорядкування та благоустрою, щоб гідно зустріти Великодні свята та належно підготуватися до сезону літніх перевезень.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?