Майже 300 тисяч квитків на поточний тиждень запропонувала Укрзалізниця пасажирам для зручного повернення з курортів України

28 серпня 2018, 15:48

Для зручного виїзду відпочивальників з головних курортів України Укрзалізниця на останній тиждень літнього сезону запропонувала майже 300 тис. квитків у пасажирських поїздах. Цього літа найпопулярнішими напрямками для подорожей залишалися південь та захід України.

Зокрема, на період з 27 серпня до 2 вересня 2018 р. включно Укрзалізниця запропонувала пасажирам 42 416 місць у поїздах, які курсують з Приазов’я, 100 775 місць — у поїздах з курортів Одещини, 147 486 місць — до уваги відпочивальників, які повертаються цього тижня з Західної України.

Нагадаємо, у липні Укрзалізниця запропонувала пасажирам майже 3,6 млн місць у поїздах далекого сполучення різних напрямків. Левова частка — майже 2,4 млн місць — у найпопулярніших напрямках для літнього відпочинку.

Крім того, для максимального задоволення потреб населення в перевезеннях залізничним транспортом цього літа Укрзалізниця призначила додатково 23 літні поїзди та збільшила періодичність курсування шести цілорічних потягів. До свят призначаються додаткові поїзди відповідно до пасажирського попиту.

Для обслуговування подорожуючих у період літніх відпусток залізничники підготували 2941 пасажирський вагон. Із них системою кондиціонування повітря обладнано 1249 вагонів — майже 42,5 %.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?