Майже 350 залізничників відзначено почесними нагрудними знаками та іншими галузевими нагородами

04 листопада 2019, 12:59

Керівники Міністерства інфраструктури та Укрзалізниці привітали залізничників  зі святом. Працівників галузі відзначили нагородами за сумлінну працю.

Як зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій, команда Укрзалізниці дуже злагоджена та успішно справляється з тим, щоб максимально задовольняти попит бізнесу, громадян і покращувати якість своїх послуг.

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов привітав колег зі святом та нагадав про важливість залізничної професії для країни. «У нас сьогодні є підтримка з боку міністерства, і ми маємо працювати так, щоб вже наступного року, на День залізничника, змогли з гордістю сказати: це був найкращий рік в історії Укрзалізниці», — сказав Євген Кравцов.

Також до привітань приєднався голова наглядової ради Укрзалізниці Шевкі Аджунер та побажав залізничникам та їхнім родинам усього найкращого. «Вітаю всіх із цим святом. Бути залізничником — це покликання, яке, мабуть, закладене в ДНК», — зазначив він.

З нагоди свята 345 працівників галузі відзначено почесними нагрудними знаками та іншими галузевими нагородами.

Зокрема, за сумлінну працю, вагомий внесок у функціонування залізничного транспорту, виконання виробничих завдань і з нагоди професійного свята нагрудні знаки різних ступенів від АТ «Укрзалізниця» отримали 124 залізничники. Знаком «Залізнична Слава» І—ІІІ ступеня відзначений 81 залізничник.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?