Через негоду в Україні впродовж 2 грудня Укрзалізниця продовжила  роботу зі снігоборотьби. Основні заходи проводилися на території двох регіональних філій: Південно-Західної та Одеської залізниць, де працював 1341 залізничник та було задіяно дві снігоочисні колійні машини.

Загалом залізничники прибрали від снігу понад 2 тис. стрілочних переводів та 193 пасажирські платформи. Також від снігу очищають залізничні вокзали, станції та зупинні платформи — за добу вивезено понад 1 тис. м³ снігу.

Укрзалізниця закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати ускладнення, що можуть виникнути через погодні умови. Також закликаємо пасажирів бути уважними та слухати оголошення на вокзалах. У разі виникнення зауважень та пропозицій щодо обслуговування пасажирів просимо інформувати на гарячу лінію «Якість та сервіс» за номером 0800-50-3111.

Довідка

Для очищення станцій та платформ від снігу залізничники підготували 110 снігоочисних і 85 снігоприбиральних машин. Також Укрзалізниця підготувала до зимових перевезень 2812 вагонів, з них 2178 вагонів — на комбінованому опаленні та 634 — на вугільному.