На Донецькій залізниці провели спеціальні протипожежні навчання

22 листопада 2019, 08:05

Вчора, 21 листопада, навчання показали високу готовність рятувальників і пожежників Донецької залізниці до ліквідації надзвичайних ситуацій на залізничному транспорті. Фотозвіт заходу оприлюднила регіональна філія «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» у Facebook.

До навчань — гасіння умовної пожежі — були залучені особовий склад пожежного поїзда структурного підрозділу «Служба воєнізованої охорони» регіональної філії «Донецька залізниця», рятувальники 21-го Державного пожежно-рятувального загону та рятувальники комунального закладу. Було долучено чотири одиниці основної пожежно-рятувальної техніки підрозділів ДСНС України та 31 рятувальник, а також пожежний поїзд з особовим складом п’ять працівників. Гасіння умовної пожежі пройшло на складі нафтопродуктів ТЧ-1.

«Подібні навчання мають позитивний ефект, дають змогу перевірити першочергові дії варти, тактику гасіння пожеж та взаємодії між залізничниками і рятувальниками при виникненні надзвичайних ситуацій на залізниці», — йдеться в повідомленні.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?