На базі фізкультурно-спортивного комплексу «Локомотив» у Лимані відбулися фінальні змагання Спартакіади залізничників серед структурних підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця» та інших філій ПАТ «Укрзалізниця» за територіальним принципом розташування. До фінального змагання пройшло вісім команд: Бахмутська дистанція сигналізації та зв’язку, Лиманська дистанція електропостачання, Лиманська дистанція колії, Лиманське вагонне депо, Лиманське локомотивне депо, Лиманське територіальне управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», а також команда служби воєнізованої охорони та команда апарату управління регіональної філії.

Витримка, жага до перемоги, почуття відповідальності — усе це відчувалося в настрої команд, усі учасники були готові до змагань як професійно, так і морально. Перемогу в дев’яти видах спорту виборювали монтери колії, інженери, машиністи, електромеханіки. Особливі емоції вирували на майданчиках, де проходили змагання з командних видів спорту — міні-футболу та волейболу.

Нарахування балів здійснювалося за таким принципом: в особистих змаганнях за 1 місце — 15 балів, 2 місце — 13 балів, 3 місце — 12 балів тощо; у командних змаганнях за 1 місце — 90 балів, 2 місце — 78 балів та 3 місце — 72 бали. 

Треба зауважити, всі учасники регіональної Спартакіади є любителями, що тільки підкреслює непідробну любов до спорту. За словами директора ФСК «Локомотив» Сергія Синяка, на майданчиках було спекотно не через погодні умови, а через боротьбу за місця. Розрив між переможцями був дуже малий.

Переможцем фінальних змагань Спартакіади стала команда апарату управління регіональної філії «Донецька залізниця» із 330 балами. Друге місце виборола команда Лиманського локомотивного депо, яка набрала 313 балів, а третє місце з 292 балами посіла команда Лиманської дистанції колії.

Розподіл по видах спорту такий: 

 

Міні-футбол:

1 місце — команда станції Лиман (Руденко Олександр, Павленко Єгор, Ляльченко Володимир, Катерезюк Юрій, Савостенок Денис);

2 місце — команда апарату управління філії (Калібеков Тимур, Іщенко Олександр, Телицин Сергій, Астраханцев Олексій, Панасюк Євген, Зірка Сергій);

3 місце — Лиманське територіальне управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» (Дерев’янко Павло, Слєпушко Сергій, Белінський Ігор, Синяк Ігор, Березюк Віталій, Синяк Сергій).

 

Волейбол:

1 місце — команда апарату управління філії (Сиднєв Володимир, Коноваленко Андрій, Рибалко Михайло, Бороздін Павло, Сверидюк Сергій, Василенко Микола);

2 місце — команда локомотивного депо Лиман (Сотник Андрій, Папоіоану Антон, Сиров Олександр, Урайчик Сергій, Охріменко Роман,  Ігнатьєв Олексій);

3 місце — команда вагонного депо Лиман (Крайнюк Юрій, Кабацький Олександр, Канзьоба Олександр, Чумак Олександр, Рєзніков Руслан).

 

Настільний теніс:

Жінки

1 місце — Кльосова Лариса, технік-лаборант ТЧ Лиман,

2 місце — Ткаченко Ганна, сигналіст ПЧ Лиман,

3 місце — Полякова Єлизавета, начальник відділу ШЧ Бахмут;

Чоловіки

1 місце — Дерев’янко Андрій, ревізор ЦРБН,

2 місце — Маслов Олександр, заступник начальника ДС Покровськ,

3 місце — Полісінський Микола, монтер колії ПЧ Покровськ.

 

Шахи:

Жінки

1 місце — Штаба Олена, начальник вокзалу станції Рубіжне ДС Попасна,

2 місце — Ненашева Надія, сигналіст ПЧ Лиман,

3 місце — Портоненко Наталія, сторож Лиманського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд»;

Чоловіки

1 місце — Семенець Сергій, монтер колії ПЧ Костянтинівка,

2 місце — Непийвода Валентин, начальник станції Мерцалове, ДС Покровськ,

3 місце — Бондаренко Дмитро, старший електромеханік ШЧ Лиман.

 

Шашки:

Жінки

1 місце — Зірка Ганна, інженер Лиманського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд»,

2 місце — Тулінова Ольга, прибиральник ЕЧ Лиман,

3 місце — Ващенко Наталія, інженер-технолог ВЧД  Костянтинівка;

Чоловіки

1 місце — Донченко Володимир, начальник технічного відділу ВЧД Попасна,

2 місце — Маншилін Ігор, стрілець НО,

3 місце — Єгоров Ігор, слюсар ТЧ Волноваха.

 

Гирьовий спорт:

до 80 кг

1 місце — Бернацький Дмитро, машиніст електровоза ТЧ Лиман,

2 місце — Косенков Сергій, оглядач-ремонтник вагонів ВЧД Волноваха,

3 місце — Згащак Олександр, інженер ВО ГІОЦ;

до 90 кг

1 місце — Деревянко Павло, інструктор Лиманського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд»,

2 місце — Шепілов Андрій Володимирович, головний технічний інспектор Дпроф, 

3 місце — Задорожній Микола, монтер колії ПЧ Волноваха;

понад 90 кг

1 місце — Білицький  Валерій, оператор дефектоскопного візка ПЧ Покровськ,

2 місце — Терезинов Артем, пожежний (респіраторник) НО,

3 місце — Харченко Сергій, механік ЕЧ Слов’янськ. 

 

Армрестлінг:

до 80 кг

1 місце — Шевелєв Тимофій, тракторист Лиманського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд»,

2 місце — Бернацький Дмитро, машиніст електровоза ТЧ Лиман,

3 місце — Чернов Сергій, машиніст залізнично-будівельних машин ПЧ Волноваха;

до 90 кг

1 місце — Солдатенко Олексій, машиніст електровоза ТЧ Покровськ,

2 місце — Ящук Олег, монтер колії ПЧ Лиман, 

3 місце — Афонін Вадим, слюсар ВЧД Лиман;

понад 90 кг

1 місце — Білицький Валерій, оператор дефектоскопного візка ПЧ Покровськ,

2 місце — Давиденко Іван, електромеханік ШЧ Слов’янськ,

3 місце — Кострюков Юрій, слюсар ТЧ Лиман.

 

Жим лежачи:

1 місце — Бернацький Дмитро, машиніст електровоза ТЧ Лиман,

2 місце — Сировацький Андрій, монтер колії ПЧ Лиман,

3 місце — Яворович Євген, слюсар ВЧД.  

 

Дартс:

Жінки

1 місце — Мартинова Світлана, мийник-прибиральник рухомого складу ТЧ Лиман,

2 місце — Федотенкова Олена, голова профспілки НО,

3 місце — Шкарупа Яна, електромонтер ЕЧ Лиман;

Чоловіки

1 місце — Попов Анатолій, слюсар ВЧД  Костянтинівка,

2 місце — Двуречанський Віталій, заступник начальника служби НКМ,

3 місце — Сидоренко Сергій, інструктор Лиманського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

Переможців та призерів структурних підрозділів у комплексному заліку нагороджено пам’ятними кубками, дипломами відповідних ступенів ФСК «Локомотив». Усіх учасників-переможців та призерів в окремих видах спорту нагороджено медалями, грамотами та грошовими винагородами.

Пишаємося всіма залізничниками, які на різних етапах брали участь у Спартакіаді, та будемо формувати команду філії з переможців змагань, де, звісно, бажаємо посісти такі ж високі місця у фінальних змаганнях XI Спартакіади залізничників, що пройде в Харкові.