Вчора завершилася ХХІІІ Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери і транспорту. За її підсумками залізничники увійшли у трійку призерів у трьох видах спорту.

«Золотими ракетками» змагань із настільного тенісу стали оператор колієвимірювальної техніки Ужгородської дистанції колії Львівської магістралі Іван Біров та інструктор-методист одеського ФСК «Локомотив» Вероніка Андрющенко, які перемогли у командній і особистих першостях та зайняли друге місце у змаганнях серед змішаних пар.

У ваговій категорії понад 90 кг не було рівних оператору дефектоскопного візка Красноармійської дистанції колії регіональної філії «Донецька залізниця» Валерію Білицькому. Також він разом із монтером колії Київської дистанції колії Південно-Західної магістралі Олегом Чумаковим (друге місце,  до 70 кг) та шляховим майстром Лозівської дистанції колії Південної магістралі Андрієм Днищенком (четверте місце, від 80 до 90 кг) завоювали командне срібло у гирьовому спорті.

Найсильнішим армрестлером у ваговій категорії до 80 кг знову, у 13-й раз, як і у всі роки, що залізничники беруть участь у спартакіаді, визнали старшого стрільця Дніпропетровського загону воєнізованої охорони Придніпровської залізниці Валерія Чайку. Друге місце у категорії понад 90 кг виборов головний механік Коростенської дистанції колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Олег Ничипорчук. Ці результати та п'яте місце стрільця Знам’янського загону воєнізованої охорони Одеської магістралі Дмитра Череповича (до 80 кг) допомогли команді залізничників у цьому виді спорту отримати бронзу.