На Львівській залізниці проінспектують колії та переїзди

19 вересня 2018, 10:19

У регіональній філії «Львівська залізниця» триває осінній комісійний огляд споруд та інфраструктури колійного господарства. Загалом під час комісійного обстеження до 26 жовтня цього року залізничники оглянуть понад 5,3 тис. км головних та понад 2,7 тис. км станційних колій, майже 8,6 тис. стрілочних переводів, а також перевірять технічний стан обладнання й забезпечення необхідних умов і засобів для гарантування безпеки руху на залізничних переїздах.

Особливо залізничники перевірять переїзди, через які пролягають маршрути регулярних автотранспортних пасажирських перевезень. На території Львівської магістралі функціонує понад 660 переїздів з інтенсивним автобусним рухом. Їхній огляд колійники здійснюють відповідно до графіка, який погоджено з Управлінням патрульної служби та за участі працівників дистанцій сигналізації і зв’язку, електропостачання і представників шляхово-експлуатаційних організацій.

За результатами оглядів, проведених станом на 18 вересня цього року, серйозних зауважень до технічного стану та роботи пристроїв не виявлено, а основні недоліки стосуються ямковості дорожнього покриття.

З метою гарантування безпеки руху поїздів та автотранспорту через залізничні переїзди виконавчий директор регіональної філії «Львівська залізниця» Володимир Крот дав доручення колійним підрозділам до настання холодної пори усунути виявлені недоліки дорожнього покриття у місцях, що перебувають у зоні відповідальності залізниці.

Вирішити цю проблему залізничники планують за допомогою так званого «холодного» асфальту, який не вимагає особливих технічних та кліматичних умов для укладання і добре зарекомендував себе під час виконання попередніх ремонтних робіт.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?