На Миколая придніпровські залізничники зробили подарунок дітворі з особливими потребами

20 грудня 2017, 09:03

З нагоди дня Святого Миколая директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Микола Кужавський відвідав Дніпропетровський навчально-реабілітаційний центр №1 і подарував його вихованцям набори для навчання й творчості.

У Дніпропетровському навчально-реабілітаційному центрі на цей час мешкають 250 підопічних віком від 3 до 18 років. Це діти з особливими потребами, що, однак, не заважає багатьом творчо самовиражатися.

Саме тому залізничники завітали до інтернатської дітвори з подарунками, які допоможуть їй у навчанні та творчості. 

Директор комунального закладу Ольга Шум із вдячністю прийняла з рук залізничників 70 наборів для першокласників, гарно оздоблених і максимально вкомплектованих.

«Дякую вам за щиру турботу, - сказала керівник центру, звертаючись до Миколи Кужавського. – Завжди охоче приймаємо все, що стане в пригоді нашим вихованцям, наповнить їхнє життя добротою та радістю».

Під час короткої екскурсії школою-інтернатом залізничники змогли впевнитися, що привезені ними подарунки матимуть попит у різнобічно обдарованих та невгамовних вихованців центру.

Насамкінець візиту дев’ятикласниця Віолета Корсун, що разом із подружками саме займалася у творчій майстерні, наважилася подарувати Миколі Кужавському свою новорічну роботу.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?