З початком зими на маршруті Харків—Лозова—Лиман почав курсувати модернізований електропоїзд ЕР2Р-7078. Він пройшов капітальне оновлення на Київському електровагоноремонтному заводі.

Електропоїзд пофарбовано якісними емалями, для зручності пасажирів замість колишніх дерев’яних сидінь встановлено крісла з поліпшеними ергономічними властивостями, тепло в салоні забезпечують склопакети на 80 розсувних вхідних і 30 салонних дверях, а завдяки наявності інформаційного табло можна завчасно дізнатися про наступні зупинки та час прибуття потяга.

Серед технічних нововведень — нова ходова частина і сучасне електрообладнання, світлодіодні прожектори на головному вагоні та буферні ліхтарі, лінії зі світлодіодів у вагонах. Крім того, вмонтовані відеокамери зовнішнього та внутрішнього нагляду та система відеореєстрації дають змогу машиністові відстежувати ситуацію в електропоїзді та швидше зреагувати.

Приміський поїзд № 7035/7037/7038 сполученням Харків—Лозова—Лиман курсує щодня, крім вівторка. Зі станції Харків-Пасажирський потяг вирушає о 17.10 і прибуває на станцію Лиман о 22.41. На шляху здійснює зупинки на всіх станціях.