На Одеській магістралі підбили підсумки роботи воєнізованої охорони

01 лютого 2019, 16:17

Понад півсотні представників керівного складу воєнізованої охорони філії зібралися цього тижня в управлінні регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» для підбиття підсумків роботи служби за 2018 р. Про це йдеться на сторінці регіональної філії у Facebook.

На нараді розглядалися такі проблемні питання, як пошкодження та розкрадання зловмисниками майна магістралі, організація профілактичної роботи, супроводження вагонів, укомплектування особового складу та інші.

Одним з важливих досягнень служби стало утворення нової стрілецької команди з оперативно-профілактичної роботи, яка за кілька місяців роботи попередила 15 випадків крадіжок вантажів та матеріальних цінностей залізниці. Внаслідок роботи спецпідрозділу за два місяці було знижено норми витрат дизельного пального по Миколаївському вузлу на 15 %, а також на дільницях Миколаїв—Апостолове (на 11 %) і Миколаїв—Долинська (на 5 %).

Загалом підсумки роботи служби воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця» є позитивними. Згідно з аналізом, озвученим заступником служби воєнізованої охорони Олександром Невкритим, цього року стрільцями було супроводжено 398 тис. 517 вагонів, проведено 3 тис. 722 рейди, у ході яких перевірено 131 пункт прийому металобрухту. Крім того, за ходіння коліями у невстановлених місцях затримано 678 осіб та ще 394 особи оштрафовано на загальну суму 13 тис. 700 грн.

Озвучив підсумки роботи і заступник начальника служби—головний інспектор з пожежного нагляду філії Олександр Кварталов, який зазначив, що 10 % від складу всіх працівників воєнізованої охорони становить особовий склад пожежних поїздів, який забезпечує контроль за пожежною безпекою та гасіння пожеж у випадку їх виникнення. За його словами, надзвичайно важливим є частіше ніж двічі на рік перевіряти на предмет пожежної безпеки будівлі вокзалів із масовим перебуванням пасажирів та постів електричної централізації (у разі виникнення пожежі можливо знеструмлення приладів на всій дільниці), об’єктів з підвищеною небезпекою та рухомого складу філії. Крім того, працівниками пожежного нагляду філії протягом року було проведено спільні навчання з підрозділами ДСНС України в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?