На Одеській залізниці розкрито 117 випадків крадіжок на 2,4 млн грн

28 жовтня 2019, 15:53

Особовий склад підрозділів воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця» за 9 місяців 2019 р. розкрив і попередив 117 випадків крадіжок на суму 2,4 млн грн, а також затримав 146 осіб.

Зокрема, за зазначений період оперативні групи стрілецької команди з профілактичної роботи та стрілецької команди швидкого реагування розкрили 62 випадки крадіжок майна залізниці на суму 1,5 млн грн. Працівники оперативних груп затримали 102 особи.

Воєнізована охорона магістралі також працює над попередженням крадіжок майна регіональної філії та вантажів у парках станцій, а також щодо профілактики випадків невиробничого травматизму. За цей період проведено 2,4 тис. рейдів, під час яких за ходіння коліями у невстановлених місцях затримано 595 осіб, 352 з них притягнуто до адміністративної відповідальності й оштрафовано на суму 12 тис. грн.

Також перевірено 164 пункти прийому металобрухту. У восьми було виявлено майно власності АТ «Укрзалізниця». За цими фактами затримано дев’ять осіб.

Через хвилю розкрадань питання схоронності вантажів є надзвичайно актуальним для вантажовласників: за 9 місяців стрільці воєнізованої охорони супроводжували майже 39 тис. поїздів та 350 тис. вагонів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?