Особовим складом підрозділів воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця» за п’ять місяців 2019 р. розкрито та попереджено 75 випадків крадіжок на суму 1,5 млн грн і затримано 102 особи.

У тому числі за вказаний період оперативними групами стрілецької команди з профілактичної роботи та стрілецької команди швидкого реагування було розкрито 35 випадків крадіжок майна залізниці на суму 1,2 млн грн. Працівники оперативних груп затримали 70 чоловік.

Воєнізована охорона також працює в напрямі попередження крадіжок майна філії та вантажів у парках станцій та випадків невиробничого травматизму, зокрема проведено 1 тис. 149 рейдів під час яких за ходіння коліями у невстановлених місцях затримано 368 осіб; з них 220 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності й оштрафовано на суму 7,5 тис. грн. Також перевірено 48 пунктів приймання металобрухту.

Через хвилю розкрадань, питання схоронності вантажів є надзвичайно актуальним для вантажовласників — за п’ять місяців стрільцями воєнізованої охорони було супроводжено 21 тис. 359 поїздів та 194 тис. 694 вагони.