З червня 2018 р. для своєчасного та якісного виконання капітальних колійних робіт, забезпечення пропуску поїздів під час їх проведення у регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» створено оперативний штаб з координації дій при виконанні капітальних колійних робіт під головуванням першого заступника начальника філії.

До складу оперативного штабу також увійшли головний інженер–перший заступник начальника філії, заступник начальника філії з інфраструктури, керівники служб перевезень, вагонного та локомотивного  господарств, комерційної роботи та маркетингу, приміських пасажирських перевезень, колії, електропостачання, сигналізації та зв'язку.

Члени штабу контролюватимуть та узгоджуватимуть дії щодо проведення колійних робіт, порядку формування, прийому та відправлення господарчих поїздів, виконання маневрових операцій, забезпечення необхідної кількості локомотивів, виділення оглядачів вагонів, своєчасного надання зв’язку, виключення та включення пристроїв СЦБ, електронапруги тощо.