На Південній відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями

03 грудня 2019, 16:58

Сьогодні, 3 грудня, відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

Залізничники регіональної філії «Південна залізниця», підтримуючи багаторічну традицію, привітали своїх колег, котрі багато років віддали магістралі і зараз на заслуженому відпочинку.

Так, представники магістралі відвідали своїх колег-пенсіонерів, які проживають у Харківському геріатричному пансіонаті ветеранів праці.

Окрім теплих слів пошани і поваги за довгорічну сумлінну працю на магістралі, залізничники вручили солодкі подарунки та передали книги для поповнення фонду бібліотеки пансіонату.

Також до цієї дати на Південній залізниці традиційно проводяться благодійні акції з соціальної підтримки ветеранів-залізничників, організовуються урочисті зустрічі з ветеранами війни та праці, відвідини хворих пенсіонерів, які перебувають у госпіталях, лікарнях, пансіонатах.

Увага й турбота про ветеранів війни і ветеранів праці — один із пріоритетних напрямів соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця». Зокрема, щороку залізничники організовують оздоровлення і відпочинок у середньому для 500 колишніх працівників магістралі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?