На Південній залізниці проходить HR-школа для працівників з кадрів

31 жовтня 2019, 17:09

29 жовтня у Харкові відбувся сьомий модуль навчання у HR-школі Південної магістралі. Участь у заході взяли понад 30 працівників підрозділів регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Теми заходу — кадрове адміністрування, HR-аналітика, система менеджменту якості та ощадливе виробництво.

Cпікерка Вікторія Ліпчанська, шеф-редакторка журналу Кадровик.UA, поділилася практичним досвідом і дала відповіді на запитання щодо прийняття на роботу за сумісництвом, дієвості правил внутрішнього трудового розпорядку, майбутньої трансформації трудових книжок та інших змін, які викладені у проєкті трудового кодексу.

Робота HR-школи передбачає зустрічі з яскравими особистостями, цікавими та успішними людьми, досвідченими фахівцями в різних галузях.

Навчання розраховано на вісім модулів (один модуль на місяць). Після кожного модуля проводиться контроль знань, умінь і навичок слухачів.

Перший модуль відбувся на початку квітня.

Мета навчань — удосконалення знань і професійних навичок працівників з кадрів підрозділів філії, а також опанування нових методів та інструментів роботи з добору, оцінки та розвитку персоналу.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?